żona Ikera Casillasa
Instagram - Iker Casillas/ @ikercasillas
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 27 Maja 2020

Żona Ikera Casillasa już tak nie wygląda. Piękna dziennikarka bardzo się zmieniła (FOTO)

Żona Ikera Casillasa zdecydowała się na mocną metamorfozę. Sara Carbonero opublikowała zdjęcie na Instagramie zdjęcie, na którym widać jej zmienioną fryzurę. Dziennikarka na swoim profilu posiada prawie 3 miliony obserwujących i to oni jako pierwsi zobaczyli jej nową wersję. Fani nie kryją zachwytu.

Żona Ikera Casillasa, Sara Carbonero uchodzi za prawdziwą piękność. Teraz postanowiła zerwać z wizerunkiem, który do tej pory prezentowała i zdecydowała się na radykalną zmianę. Swoją metamorfozę pokazała fanom na Instagramie, którzy nie kryli zachwytu nad nowym wyglądem żony byłego bramkarza Realu Madryt.

Żona Ikera Casillasa

Żona Ikera Casillasa zmieniła wygląd

Iker Casillas na przełomie ubiegłego dziesięciolecia miał niesamowite pasmo sukcesów. Wszystko zaczęło się od wygranego Euro 2008 z reprezentacją Hiszpanii. Dwa lata później bramkarz wygrał ze swoją drużyną narodową Mistrzostwo Świata. Następnie obronił tytuł mistrza Europy podczas Euro 2012 rozgrywanego w Polsce i na Ukrainie, a w 2014 roku sięgnął po swój trzeci puchar Ligi Mistrzów. W tamtym czasie zaczął odnosić sukcesy także w życiu prywatnym.

Iker Casillas i Sara Carbonero poznali się w trakcie Pucharu Konfederacji w 2009 roku w RPA. Spotykać zaczęli się ok później. Żona mistrza świata z zawodu jest dziennikarką sportową, a prywatnie kibicuje Atletico Madryt. To nie stało jednak na przeszkodzie, by para się pobrała.

Drastyczna zmiana wyglądu żony Ikera Casillasa

Dziennikarka od lat nie zmieniała swojego wizerunku. Przez kibiców i fanów była kojarzona jako piękna kobieta z długimi, zadbanymi włosami. Teraz Carbonero postanowiła drastycznie zmienić swój wizerunek. Jako pierwsi nową wersję dziennikarki mogli zobaczyć jej fani na Instagramie, których ma niespełna 3 miliony.

Na opublikowanym na Instagramie zdjęciu widać Carbonero siedzącą na schodach jej domu w Porto. Uwagę fanów przykuł fakt, jak bardzo dziennikarka zmieniła swój wygląd. Na zdjęciu widać Sarę Carbonero, która ma bardzo krótkie włosy. Fani są zachwyceni nową fryzurą dziennikarki i nie przestają zasypywać jej komplementami.

Miniony rok był bardzo trudny dla dziennikarki i jej rodziny. W maju 2019 roku jej mąż Iker Casillas przeszedł atak serca, a kilka tygodni później Carbonero oświadczyła, że lekarze wykryli u niej złośliwego guza jajnika. Dziennikarka przeszła operację usunięcia guza, która zakończyła się sukcesem.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News