Marcin Najman
East News/TRICOLORS
Autor - 11 Kwietnia 2020

Kim jest żona Marcina Najmana? "El Testosteron" pokazał swoją partnerkę (FOTO)

Żona Marcina Najmana pojawiła się na twitterowym profilu zawodnika. Po ciężkich przygotowaniach, zakończonych porażką w walce z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem, wojownik z Częstochowy może nieco odpocząć w rodzinnym gronie.

Marcin Najman po przejściu do organizacji FAME MMA zyskał wielu nowych fanów wśród młodego pokolenia. Mimo porażki z Piechowiakiem otrzymał wiele głosów wsparcia i przychylnych wiadomości. Od lat przy zawodniku wiernie trwa również jego żona Julita.

Kim jest żona Marcina Najmana?

W tym roku Wielkanoc będzie miała inny przebieg niż w poprzednich, z powodu epidemii koronawirusa. Marcin Najman postanowił dodać otuchy zamkniętym w domach rodzinom i opublikował świąteczny wpis. "Życzę Wam pięknych, radosnych i zdrowych Świąt w tych trudnych czasach" - napisał na Twitterze.

Do wpisu dołączył rodzinne zdjęcie wraz z żoną i córką. Małżonką boksera z Częstochowy jest 32-letnia Julita (z domu Januszko). Piękna partnerka boksera wzięła z nim ślub w 2013 roku w katedrze na Jasnej Górze. Uroczystość połączono z chrztem córeczki Weroniki.

Najman czeka na ostatniego rywala

Niedługo po porażce z "Bestią" Piechowiakiem Najman ogłosił zakończenie kariery. Zadeklarował, że chce się pożegnać z Fame MMA w ostatniej walce. Jego rywalem w pożegnalnym pojedynku najprawdopodobniej będzie Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, który od pewnego czasu dogryza byłemu bokserowi.

Rekord Marcina Najmana w boksie to 15 wygranych i 7 porażek. Znacznie słabiej radził sobie w MMA. Tam wygrał tylko dwie z 7 stoczonych walk. Wciąż czekamy na oficjalny komunikat Fame MMA na temat kolejnego rywala dla "El Testosterona".

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News