Marcin Najman
East News/TRICOLORS
Autor Bartosz Goluch - 11 Kwietnia 2020

Kim jest żona Marcina Najmana? "El Testosteron" pokazał swoją partnerkę (FOTO)

Żona Marcina Najmana pojawiła się na twitterowym profilu zawodnika. Po ciężkich przygotowaniach, zakończonych porażką w walce z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem, wojownik z Częstochowy może nieco odpocząć w rodzinnym gronie.

Marcin Najman po przejściu do organizacji FAME MMA zyskał wielu nowych fanów wśród młodego pokolenia. Mimo porażki z Piechowiakiem otrzymał wiele głosów wsparcia i przychylnych wiadomości. Od lat przy zawodniku wiernie trwa również jego żona Julita.

Robert Lewandowski nie przestaje pomagać polskim szpitalom. Kolejna wspaniała inicjatwaRobert Lewandowski nie przestaje pomagać polskim szpitalom. Kolejna wspaniała inicjatwaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Legia Warszawa już jutro rozegra mecz. Fantastyczna i jednocześnie zaskakująca wiadomość
  2. Jest prosty sposób na ograniczenie ryzyka zarażenia bliskich w Wielkanoc. Wiele osób o nim zapomina

Kim jest żona Marcina Najmana?

W tym roku Wielkanoc będzie miała inny przebieg niż w poprzednich, z powodu epidemii koronawirusa. Marcin Najman postanowił dodać otuchy zamkniętym w domach rodzinom i opublikował świąteczny wpis. "Życzę Wam pięknych, radosnych i zdrowych Świąt w tych trudnych czasach" - napisał na Twitterze.

Do wpisu dołączył rodzinne zdjęcie wraz z żoną i córką. Małżonką boksera z Częstochowy jest 32-letnia Julita (z domu Januszko). Piękna partnerka boksera wzięła z nim ślub w 2013 roku w katedrze na Jasnej Górze. Uroczystość połączono z chrztem córeczki Weroniki.

Robert Lewandowski pokonał Cristiano Ronaldo. Polak dołączył do elitarnego gronaRobert Lewandowski pokonał Cristiano Ronaldo. Polak dołączył do elitarnego gronaCzytaj dalej

Najman czeka na ostatniego rywala

Niedługo po porażce z "Bestią" Piechowiakiem Najman ogłosił zakończenie kariery. Zadeklarował, że chce się pożegnać z Fame MMA w ostatniej walce. Jego rywalem w pożegnalnym pojedynku najprawdopodobniej będzie Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, który od pewnego czasu dogryza byłemu bokserowi.

Rekord Marcina Najmana w boksie to 15 wygranych i 7 porażek. Znacznie słabiej radził sobie w MMA. Tam wygrał tylko dwie z 7 stoczonych walk. Wciąż czekamy na oficjalny komunikat Fame MMA na temat kolejnego rywala dla "El Testosterona".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Więźniowie zakopują trumny w masowych mogiłach. Onet: część planu na wypadek pandemii
  2. Andrzej Gołota ma problemy przez epidemię. Jego żona mówi o "rozpaczy i tęsknocie" (FOTO)
  3. Oficjalnie: trener Zielińskiego zabrał głos ws. transferu. Nie pozostawił żadnych wątpliwości
  4. Najpiękniejsza gwiazda sportu podała publicznie swój numer telefonu. Fani są zachwyceni
  5. Leo Messi zabrał głos w sprawie transferu. Zadziwiająca deklaracja piłkarza Barcelony
  6. Niemcy też zdecydowały się wprowadzić obostrzenia na granicach. Wjazd tylko z dobrze uzasadnionego powodu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News