Adam Małysz
youtube.com/tvpsport
Autor Mateusz Wysokiński - 4 Czerwca 2020

Adam Małysz został zaatakowany przez byłego trenera. Posądził go o kłamstwo i chciwość. Padły mocne słowa

Adam Małysz to bez wątpienia jedna z najbardziej kultowych postaci w historii polskiego sportu. Skoczek przez bardzo wiele lat dawał kibicom radość i dumę z kibicowania. Okazuje się, że nie wszyscy mają tak dobre zdanie o sportowcu. Jego były szkoleniowiec udzielił obszernego wywiadu, w którym oskarżył Małysza o kłamstwo i chciwość. Tak mocnych słów pod adresem Małysza nie słyszeliśmy nigdy.

Adam Małysz to bez wątpienia jedna z największych postaci polskich i światowych skoków narciarskich. Wielokrotny medalista olimpijski i zdobywca Pucharu Świata cieszy się wielkim szacunkiem i uwielbieniem fanów, którzy dzięki niemu przeżyli wiele wspaniałych chwil. Okazuje się, że skoczek ma też swoich wrogów. Były szkoleniowiec reprezentacji Polski udzielił ostrego wywiadu, w którym wypunktował czarne strony współpracy z Małyszem.

Anna Lewandowska nagle pojawiła się w telewizji. Zdradziła swoje domowe sekrety przed tysiącami widzówAnna Lewandowska nagle pojawiła się w telewizji. Zdradziła swoje domowe sekrety przed tysiącami widzówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Więźniowie zgotowali "przywitanie" ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
  2. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  3. 17 osób straciło życie nad wodą. Niedziela przyniosła kolejne tragedie

Adam Małysz zaatakowany przez byłego szkoleniowca. Padły wyjątkowo mocne słowa

Okazuje się, że fanem Adama Małysza nie jest czeski trener skoków narciarskich - Pavel Mikeska. Szkoleniowiec współpracował z Polakami w latach 90. i nie wspomina postaci Małysza wyjątkowo dobrze. Czech w rozmowie ze skijumping.pl przyznał, że Małysz oszukiwał go w trakcie ich wspólnej pracy, a także przejawiał nadmierne zainteresowanie pieniędzmi i nagrodami, co przeszkadzało mu w uprawianiu sportu.

– Kontaktu nie mamy praktycznie żadnego. Ostatni raz widzieliśmy się, kiedy kończył karierę. (...) Generalnie z Małyszem było tak, że kiedy mu szło, współpraca układała się świetnie. Kiedy nie szło, był sfrustrowany. Za bardzo myślał o wynikach, o nagrodach, o pieniądzach. Do tego doszły zmiany w jego życiu prywatnym. Pamiętam, że za moimi plecami trenował w Wiśle ze Szturcem, a mi pokazywał zwolnienia lekarskie. Cóż, poznałem Adama i od tej dobrej strony i od tej trochę gorszej – mówił, cytowany w skijumping.pl.

Niespodziewana sytuacja w słynnej lidze. Klub poprowadzi piękna 21-latka, taką prezes chciałby mieć każdy (FOTO)Niespodziewana sytuacja w słynnej lidze. Klub poprowadzi piękna 21-latka, taką prezes chciałby mieć każdy (FOTO)Czytaj dalej

Małysz odpowiada na zarzuty byłego szkoleniowca

Z racji tego, że wywiad odbił się szerokim echem wśród polskich i zagranicznych mediów, to Adam Małysz postanowił bronić się w rozmowie z SuperExpressem. Skoczek przyznał, że czeski szkoleniowiec miał dość specyficzny charakter, przez który bardzo często wybuchały kłótnie i nieporozumienia.

-Wprowadził nowe i skuteczne metody treningowe. Liczyło się jednak tylko jego zdanie, nie pytał o odczucia zawodników. Żaden z nas nie mógł się z nim dogadać. Jak coś nie szło, to on mówił swoje, a my swoje aż zebrało się tyle spraw, że doszło do konfliktu i wybuchu – wyjaśnia Małysz w rozmowie z SuperExpressem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się stało? Podczas występu Martyniuka nagle na scenę wbiegła Edyta Górniak, ludziom opadły szczęki
  2. BiznesAlert: Pensje do obniżki o 30%, likwidacja czternastki na 3 lata. Resort szykuje plan ogromnych zmian
  3. Szalony pomysł w Australii - dla pszczół powstaną ule ze sztuczną inteligencją. Mają ograniczyć pandemię warrozy
  4. Szokujące doniesienia z Hiszpanii. Leo Messi wściekły na Barcelonę, może odejść z Hiszpanii
  5. Awantura po awansie Widzewa. Kibice Łodzian wygwizdali, wyklinali i poniżyli swoich piłkarzy, potrzebna była interwencja policji
  6. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał wielki rodzinny dramat. Jego ojciec krzywdził go i matkę w najgorszy sposób
  7. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News