Przeprosiny Marcin Gortat
Cristiano Ronaldo
Instagram/cristiano
Autor Piotr Bernaciak - 3 Grudnia 2019

Siostra Cristiano Ronaldo odpowiada Van Dijkowi. Internauci dostrzegli dziwny szczegół

Cristiano Ronaldo został na gali Złotej Piłki sprowadzony na ziemię przez Virgila van Dijka. Teraz zawodnikowi Liverpoolu odpowiedziała siostra Portugalczyka. Jej wpis wywołał kontrowersje.

Cristiano Ronaldo zajął trzecie miejsce na gali Złotej Piłki. To i tak wysoka pozycja Portugalczyka, który zaliczył dobry sezon, ale oczekiwano od niego znacznie więcej. Pierwszy był Lionel Messi, który walczył o nagrodę głównie z Virgilem van Dijkiem. Holender finalnie zajął drugie miejsce. Jeszcze przed ogłoszeniem wyników był pewny siebie. Niektórzy uważają, że za bardzo, bo w jednej z rozmów dopiekł CR7.

Cristiano Ronaldo zajął trzecie miejsce na gali Złotej Piłki

Jeden z dziennikarzy zapytał obrońcę Liverpoolu, czy przez brak Cristiano Ronaldo na gali organizowanej przez "France Football" poczuł ulgę, że dzięki temu ma jednego rywala mniej. Holender odpowiedział:

- Czy on naprawdę był moim rywalem? - zapytał retorycznie van Dijk, który był pewny tego, że zajmie w najgorszym wypadku drugie miejsce.

Na reakcję drugiej strony nie trzeba było długo czekać. Co prawda nie zareagował sam Cristiano Ronaldo, tylko jego siostra, Katia Aveiro.

- Istnieją kompletnie sfrustrowani ludzie!!! I odcięci od rzeczywistości. Posłuchaj, drogi Virgilu. Cristiano był trzykrotnym mistrzem w kraju, w którym grasz od lat i wciąż nie możesz sięgnąć po mistrzostwo. Cristiano był nawet najlepszym strzelcem i piłkarzem w kraju gdzie grasz Virgil. Tam, gdzie ty zmierzasz, Cristiano był już tysiące razy. Ronaldo i jego koledzy z drużyny zmiażdżyli twoją reprezentację w finale Ligi Narodów.. Było ci ciężko, Virgilu? W twoim najlepszym roku w karierze Cristiano wygrał więcej pucharów niż ty - napisała siostra CR7.

Cristiano Ronaldo pisał w swoim imieniu na Instagramie swojej siostry?

Wpis był kontrowersyjny, ale później przez dwa niedopatrzenia siostry (?) Cristiano Ronaldo stał się śmieszny. Jeśli dokładnie przeczyta się wpis na Instagramie Katii Aveiro, można zauważyć, że dwa razy pisze ona tak, jakby była Ronaldo.

- Wygrałem ważne tytuły - napisała jego siostra, później dodając:

- Tak przy okazji, byłem znacznie młodszy od Ciebie...

Virgil van Dijk został skrytykowany jeszcze między innymi przez Jorge Mendesa, który jest agentem Cristiano Ronaldo oraz Piersa Morgana, znanego prezentera telewizyjnego. Holender przyznał jednak później, że po prostu sobie żartował i ma wielki szacunek do Messiego i Ronaldo.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News