Przeprosiny Marcin Gortat
Cristiano Ronaldo
Facebook Cristiano Ronaldo
Autor Mateusz Dziubiński - 5 Maja 2020

Cristiano Ronaldo kupił prezent swojej mamie. Luksusowe cacko kosztowało fortunę (FOTO)

Cristiano Ronaldo słynie ze swojej dobroduszności. Gwiazdor od wielu lat angażuje się we wszelkiego rodzaju akcje charytatywne, a niedawno przekazał ogromne pieniądze na walkę z koronawirusem w Portugalii. “CR7” nie zapomina również o najbliższych. Z okazji obchodzonego w jego ojczyźnie Dnia Matki sprawił swojej mamie drogi prezent. 

Cristiano Ronaldo kolejny raz pokazał, że ma gest. Słynny piłkarz postanowił sprawić piękny prezent swojej mamie, która niedawno przeszła udar. Gwiazdor Juventusu kupił jej luksusowy samochód.

Cristiano Ronaldo sprawił swojej mamie piękny prezent

Przez blisko dwadzieścia lat gry na najwyższym poziomie, Cristiano Ronaldo dał się poznać jako człowiek niezwykle rodzinny. Zawsze mógł liczyć na swoją mamę, która jest jego największym kibicem. Maria Dolores dos Santos Aveiro niedawno trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru. Zawodnik Juventusu natychmiast pospieszył do ojczyzny, by zaopiekować się chorą. Matka najsłynniejszego piłkarza świata na szczęście szybko wróciła do zdrowia i wspólnie mogli świętować obchodzony 1 maja w Portugalii Dzień Matki.

Znana z aktywności w mediach społecznościowych mama Cristiano Ronaldo postanowiła pokazać obserwującym ją osobom, jakie prezenty otrzymała od swoich dzieci. Uwagę przykuwa nowy samochód, owinięty ogromną czerwoną kokardą. - Dziękuję moim dzieciom za prezenty, jakie otrzymałam. - napisała 65-latka.

Luksusowy samochód, który kupił “CR7” kosztuje mnóstwo pieniędzy

Maria Dolores dos Santos Aveiro chyba podziela entuzjazm syna do luksusowych samochodów. Model auta szybko został zidentyfikowany przez dociekliwych fanów. Jest to Mercedes najprawdopodobniej serii GLC. Cena, jaką trzeba zapłacić za ten model to co najmniej 50 tysięcy euro! Jak widać, Cristiano Ronaldo nie zamierza oszczędzać na prezentach. Najważniejsze jest szczęście jego ukochanych. Brawo!

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News