Cristiano Ronaldo
FABIO FERRARIAFPEast News
Autor Mateusz Dziubiński - 17 Czerwca 2020

Syn Cristiano Ronaldo skończył 10 lat. Tak zmieniał się przez lata. Podobny do taty? (FOTO)

Cristiano Ronaldo 17 czerwca obchodzi wielkie święto. To właśnie tego dnia swoje urodziny obchodzi jego pierwszy syn Cristiano Ronaldo Junior. Chłopiec ma już 10 lat i coraz bardziej zaczyna przypominać swojego tatę. Piłkarz Juventusu nie kryje dumy z rozwoju swojego syna, który podobno posiada niezwykłe umiejętności piłkarskie. 

Cristiano Ronaldo Junior kończy dzisiaj 10 lat. Syn słynnego portugalskiego piłkarza może liczyć z tej okazji na wielkie święto. Sam tata nie kryje dumy i złożył już chłopcu oficjalne życzenia, także za pomocą mediów społecznościowych. W ciągu kilku lat Ronaldo Junior bardzo upodobnił się do ojca.

Cristiano Ronaldo Junior ma już 10 lat

W rodzinie najpopularniejszego piłkarza świata jest dzisiaj wielkie święto. 10 urodziny obchodzi pierwszy syn Portugalczyka Cristiano Ronaldo Junior. Chłopiec od momentu narodzin cieszy się wielkim zainteresowaniem mediów. W tym roku mija dekada, odkąd Cristiano Ronaldo ogłosił, że będzie samotnie wychowywał chłopca, którego urodziła surogatka.

- Nie mogę uwierzyć, że mój chłopiec ma już 10 lat! Jak ten czas leci... Zawsze byłeś źródłem dumy dla ojca, który tak bardzo cię kocha. Wszystkiego najlepszego! (...) Bardzo cię kocham! - napisał piłkarz Juventusu na swoim profilu w serwisie Instagram. Chłopiec zdaniem obserwatorów coraz bardziej przypomina swojego tatę. Podobno równie, co z wyglądu, tak również na piłkarskim boisku.

Syn gwiazdora Juventusu ma ogromny piłkarski talent

Cristiano Junior od małego miał piłkę przy nodze. Trenował oczywiście pod okiem taty, a później dołączył do szkółki Realu Madryt, w którym przez lata występował jego tata. Gdy CR7 przeniósł się do Juventusu, również jego syn zmienił klub. Już w swoim debiucie w drużynie U-9 ‘Starej Damy” zdobył aż cztery bramki. Jak tak dalej pójdzie, młody Ronaldo przejmie schedę po swoim słynnym ojcu. Gwiazdor nie wywiera jednak presji i decyzję odnośnie przyszłości pozostawia swojemu dziecku.

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Fot.: Instagram

Żródło: Onet.pl, Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News