Cristiano Ronaldo z Iriną Shayk
Splash News/EAST NEWS
Autor Aleksy Kiełbasa - 15 Października 2020

Zaskakujące kulisy rozstania Cristiano Ronaldo i Iriny Shayk. Piękna modelka zrobiła coś, czego piłkarz nie mógł przeboleć

Cristiano Ronaldo od 2017 roku pozostaje w związku z Georginą Rodriguez. Zanim jednak Portugalczyk odnalazł miłość swojego życia, spotykał się z rosyjską modelką Iriną Shayk. Jednak nie wszyscy wiedzą, że ich rozstanie było bardzo burzliwe. Brytyjska prasa zdradza szczegóły. Jak się okazuje poszło o matkę CR7.

Cristiano Ronaldo od 2017 roku jest związany z Georginą Rogdriguez. Para ma wspólne dziecko, którym jest dwuletnia Alana Martina. Jednak wspólnie wychowują jeszcze trójkę dzieci portugalskiego piłkarza. Z medialnych doniesień oraz zdjęć opublikowanych na Instagramie przez Argentynkę można była wnioskować, że Ronaldo oświadczył się jej w trakcie minionych wakacji. Jak na razie obie strony oficjalnie tego nie potwierdziły. Dzięki brytyjskiej prasie światło dzienne ujrzały za to informacje dotyczące poprzedniego związku CR7 z Iriną Shayk. „Daily Mail” odsłonił kulisy rozstania piłkarskiej gwiazdy z rosyjską modelką

Rozstanie Cristiano Ronaldo z Iriną Shayk

„Daily Mail” zdradził jak doszło do rozstania Cristiano Ronaldo i Iriny Shayk. Jak podał brytyjski dziennik, wszystko rozbiło się o imprezę urodzinową matki piłkarza Dolores dos Santos Aveiro, w której rosyjska modelka nie chciała wziąć udziału.

„Rosyjska piękność powiedziała swojemu kochankowi, że nie będzie uczestniczyć w imprezie z okazji 60. urodzin matki piłkarza na jego rodzinnej Maderze, a wynikająca z tego awantura nieodwracalnie zrujnowała związek pary” – można przeczytać na łamach dziennika.

Dodatkowo gazeta podała, że Ronaldo bardzo chciał spędzić z mamą dzień urodzin, bowiem wraz z Iriną planował wyjechać na Boże Narodzenie do Dubaju.

Matka nie akceptowała partnerki Cristiano Ronaldo

Jak dodał „Daily Mail”, matka Cristiano Ronaldo miała odradzać synowi związek z Iriną Shayk, którą uważała za nieodpowiednią dla niego.

„Dolores uważa, że Irina nie była odpowiednią kobietą dla syna Ronaldo” - powiedział informator brytyjskiego dziennika. „Chciała kogoś, kto w przyszłości przejmie rolę mamy dla Cristiano Jr. To nie był priorytet dla Iriny” – dodał.

Koniec końców para rozstała się w styczniu 2015 rok, przerywając swój pięcioletni związek. Ronaldo 2 lata czekał na nową miłość, czyli Georginę Rodriguez. Jak widać opłacało się, bowiem oboje wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News