Justyna Kowalczyk
instagram.com/nartowa.pani
Autor - 15 Października 2020

Wyciekło zdjęcie z sekretnej sesji zdjęciowej Justyny Kowalczyk. Gwiazda została zupełnie zaskoczona (FOTO)

Justyna Kowalczyk w ostatnim czasie przeżywała dużo radości. W tajemnicy przed wszystkimi była biegaczka narciarska wzięła ślub z Kacprem Tekieli, o czym poinformowała dopiero po ceremonii. Teraz wyszło na jaw, że podczas niedawnej sesji zdjęciowej dla "Newsweeka" wydarzyło się coś nieoczekiwanego.

Justyna Kowalczyk z pewnością jest dla mediów osobą dość intrygującą. Choć nie unika wywiadów i rozmów z dziennikarzami, to jednak często udaje się jej ukryć wiele faktów ze swojego życia, dopóki sama nie zechce o nich powiedzieć. Polka jest też aktywna w mediach społecznościowych i tym razem udostępniła zaskakujący post na Instagramie.

Justyna Kowalczyk skarży się na męża?

Gdy 24 września Justyna Kowalczyk poinformowała, że wzięła ślub z Kacprem Tekieli, znanym alpinistą, cała Polska była w szoku. Choć była biegaczka narciarska zdradziła, że planowała ten krok wcześniej, ale przełożyła wszystko ze względu na pandemię, to nikt nie wiedział, kiedy ostatecznie dojdzie do zaślubin.

Para pobrała się w Gdańsku, rodzinnym mieście Kacpra. Gdy tylko Justyna Kowalczyk poinformowała o tym na swoich profilach w mediach społecznościowych, młoda para została dosłownie zalana życzeniami szczęścia i powodzenia. Teraz, gdy emocje nieco opadły, była biegaczka znów zaskoczyła swoich fanów.

Sekretna sesja i skradzione "szoł"

Okazało się, że Justyna Kowalczyk brała niedawno udział w sesji zdjęciowej dla "Newsweeka". Nie byłoby może w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, co stało się pod koniec. Po kobietę przyjechał oczywiście jej mąż, ale zamiast spokojnie poczekać na wybrankę serca, postanowił... sam zapozować do zdjęć.

- 07.10.2020. Kiedy kończysz sesję do Newsweeka, przyjeżdża po ciebie Mąż i zabiera całe szoł - "poskarżyła się" Justyna Kowalczyk na swoim Instagramie, dodając fotografię ze wspomnianej sesji.

Justyna Kowalczyk

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News