Dariusz Szpakowski
YouTube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Sierpnia 2020

Dariusz Szpakowski znika ze znanego programu. "Jakiś okres dobiegł końca"

Dariusz Szpakowski jest jednym z najbardziej lubianych i cenionych dziennikarzy sportowych w Polsce. Popularny komentator TVP od niemal czterdziestu lat jest związany ze stacją i relacjonuje dla niej najważniejsze wydarzenia sportowe. Ostatnio jednak eksperta mamy okazję widywać znacznie rzadziej, gdyż przestał się on pojawiać w jednym z najchętniej oglądanych programów o piłce nożnej. Teraz dowiedzieliśmy się dlaczego.

Dariusz Szpakowski jest legendarnym wręcz komentatorem. Wieloletni pracownik TVP miał okazję przez lata komentować najważniejsze piłkarskie mecze i zaskarbił sobie ogromną sympatię kibiców. Dziennikarz zniknął jednak od pewnego czasu ze znanego programu, a my wiemy, dlaczego tak się stało.

Miss Polski i jej chłopak pod kocem, obok Justyna Żyła. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki (FOTO)Miss Polski i jej chłopak pod kocem, obok Justyna Żyła. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. Stało się, wprowadzili restrykcje dla Polaków. Zagraniczny rząd ogłosił decyzję


Dariusz Szpakowski zniknął ze znanego programu

W ostatnich tygodniach fani piłki nożnej i fachowej analizy najważniejszych boiskowych wydarzeń zastanawiali się, dlaczego ceniony dziennikarz i komentator Dariusz Szpakowski zniknął z popularnego programu “Misja Futbol” emitowanego przez Kanał Sportowy oraz Onet.pl. Szpakowski ostatni raz wziął udział w programie w maju i od tego czasu nie mieliśmy okazji oglądać go obok innych ekspertów.

Wcześniej jednak Dariusz Szpakowski był stałym gościem programu, gdy za jego produkcję odpowiadał wyłącznie portal Onet.pl. Po tym, gdy rozpoczęła się współpraca portalu z Kanałem Sportowym, założonym przez Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i Krzysztofa Stanowskiego, doświadczony dziennikarz stopniowo wypadł z kręgu zaproszonych gości.

Nie żyje legenda polskich kibiców. Środowisko fanów pogrążyło się w żałobieNie żyje legenda polskich kibiców. Środowisko fanów pogrążyło się w żałobieCzytaj dalej


“Misja Futbol” bez Dariusza Szpakowskiego

Długo nie było żadnej odpowiedzi na domysły fanów, którzy snuli teorie, dlaczego dziennikarz pracujący od 1983 roku w TVP nie dostaje już zaproszenia do programu z udziałem ekspertów. W końcu poznaliśmy odpowiedź, a udzielił jej prezes i współtwórca Kanału Sportowego Tomasz Smokowski podczas ostatniego programu “Hejt Park”.

- Jakiś okres dobiegł końca, teraz mamy inny pomysł na program, rotujemy gośćmi - powiedział Smokowski i jednocześnie zaznaczył, że między twórcami programu a Dariuszem Szpakowskim nie ma żadnego konfliktu. - Jesteśmy w normalnych, zdrowych relacjach - dodał były komentator Canal+ i Polsatu.

Źródło: wirtualnemedia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dzisiaj w Biedronce możesz się nieźle obłowić. Podstawowe produkty kupisz za połowę ceny
  2. Dron skutecznie usuwa gniazdo os. Niesamowite nagranie
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News