Ronaldinho
NORBERTO DUARTE/AFP/East News
Autor - 12 Sierpnia 2020

Ronaldinho zorganizował balangę w areszcie domowym. Alkohol, modelki i zabawa do białego rana

Ronaldinho wciąż pakuje się w coraz większe kłopoty. W marcu tego roku Brazylijczyk wraz ze swoim bratem został zatrzymany w Paragwaju za posługiwanie się fałszywym paszportem. Piłkarz najpierw trafił do więzienia, a później, po wpłaceniu kaucji, do aresztu domowego, w którym jest do dziś. Teraz jednak jego sytuacja zamiast poprawić się, może stać się jeszcze trudniejsza.

Ronaldinho od kwietnia znajduje się w areszcie domowym w hotelu w Asuncion. To jednak nie przeszkodziło mu we wpakowaniu się w kolejne kłopoty, ponieważ piłkarz zorganizował sobie głośną imprezę, co jest surowo zakazane.

Ronaldinho znów ma kłopoty z prawem

Brazylijski gwiazdor swoją "przygodę" z Paragwajskim wymiarem sprawiedliwości rozpoczął w marcu tego roku. Wraz ze swoim bratem udał się do tego kraju w celach biznesowych, jednak został zatrzymany jeszcze na lotnisku, gdyż obaj posługiwali się fałszywymi paszportami.

Początkowo były piłkarz m.in. FC Barcelony przebywał w więzieniu, gdzie stał się prawdziwą gwiazdą. Tam też był zmuszony "świętować" swoje 40. urodziny. Po miesiącu udało się wynegocjować, aby wraz z bratem przenieśli się do hotelu w Asuncion w ramach aresztu domowego, a to dzięki wpłaceniu horrendalnej kaucji - 1,5 mln dolarów. Jego areszt trwa aż do teraz.

Alkohol, modelki i zabawa bez ograniczeń

Jak podają hiszpańskie media, Ronaldinho znów może pogorszyć swoją sytuację. Niedawno Brazylijczyk miał zorganizować imprezę, na którą m.in. zaprosił modelki. To, według paragwajskiego prawa, jest surowo zabronione, tak samo jak spożywanie alkoholu, od którego piłkarski gwiazdor również nie stronił.Teraz sprawą zajmie się sąd penitencjarny i trudno przewidzieć, jaki będzie finał całego zamieszania. Mimo to jest nadzieja, że wszystko skończy się dobrze dla piłkarza.

Według stacji ESPN Ronaldinho może dostać propozycję ugody, a to wszystko ze względu na to, że paragwajska prokuratura kończy dochodzenie w sprawie powiązania brazylijczyka z organizacjami przestępczymi zajmującymi się praniem brudnych pięniędzy i handlem narkotykami. Jeśli Ronaldinho weźmie na siebie odpowiedzialność za posługiwanie się fałszywym paszportem i zapłaci grzywnę, będzie mógł opuścić areszt domowy.

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News