David Beckham z córką
DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 22 Października 2020

Ogromna krytyka spadła na Davida Beckhama. Chodzi o jego zachowanie wobec córki

David Beckham został skrytykowany przez internautów na Instagramie swojej żony. Victoria Beckham opublikowała zdjęcie swojego męża z ich najmłodszą córką Harper. Widać na nim szczęśliwego tatę z równie zadowoloną córką, ale niektórym użytkownikom nie spodobał się jeden szczegół, który podzielił komentujących na dwie strony i zapoczątkował gorącą dyskusję.

David Beckham i jego żona Victoria stosunkowo często lubią dzielić się z fanami swoimi szczęśliwymi chwilami z rodziną. W mediach społecznościowych Beckhamów można zobaczyć jak ich rodzina spędza najbardziej wyjątkowe momenty w roku, jak choćby święta Bożego Narodzenia.

Jednak czasem wystarczy zwykły dzień, aby podzielić się szczęśliwym rodzicielstwem z innymi. Para wychowuje trzech synów oraz jedną córkę - 9-letnia Harper. Dziewczynka jest prawdziwym oczkiem w głowie taty, co widać na zdjęciu opublikowanym przez jej mamę.

Właśnie fotografia, gdzie widać Davida Beckhama i Harper wywołała gorącą dyskusję na Instagramie. Postawa ojca i córki nie wszystkim przypadła do gustu, a wszystko przez jeden detal.

Tragedia z samego rana. Tajemnicza śmierć 35-letniego gwiazdora, pozostawił rodzinę, Tragedia z samego rana. Tajemnicza śmierć 35-letniego gwiazdora, pozostawił rodzinę, "jesteśmy w żałobie"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch ma niewyobrażalnie piękną posiadłość. Dom za miliony złotych, wygląda jak prawdziwy pałac
  2. Wiadomość z ostatniej chwili: rzecznik rządu potwierdził. Wszyscy Polacy oficjalnie dowiedzą się jutro
  3. Dramatyczne wieści obiegły polskie media. Idol wielu Polaków ma koronawirusa, trafił do szpitala

David Beckham w ogniu krytyki internautów

Druga najpopularniejsza rodzina w Anglii zaraz po rodzinie królewskiej ma swoją farmę. David Beckham zabrał na nią córkę i prawdopodobnie żonę, bowiem to na jej instagramowym koncie ukazało się to, dla niektórych, kontrowersyjne zdjęcie.

Victoria Beckham opublikowała dwie fotografie. Na jednej z nich widać jak David i Harper przygotowali piękny jesienny bukiet. Jednak już kolejne zdjęcie rozpętało burzę, bowiem widać na nim jak tata całuje córkę w usta, co nie wszystkim przypadło do gustu.


David Beckham z córką

W związku z tym pod postem zaczęły pojawiać się niepochlebne komentarze na ten temat, ale pojawiły się także głosy broniące Davida Beckhama i jego córkę.

Grabowski zrobił jedną rzecz po śmierci Gnatowskiego. Grabowski zrobił jedną rzecz po śmierci Gnatowskiego. "Ferdek" rozpaczliwie pożegnał "Boczka", wielkiego fana futboluCzytaj dalej

"Proszę, przestań całować dzieci w usta!"

Niektórzy użytkownicy byli bardzo stanowczy w swoich komentarzach. Nawoływali wręcz Davida Beckhama, aby przestał całować dzieci w usta.

"Uwielbiam waszą rodzinę, ale nigdy nie zrozumiem całowania dzieci w usta", "Proszę, przestań całować dzieci w usta!", "Dlaczego on ją całuje w usta?" – brzmi jeden z komentarzy.

Pojawiły się również głosy obrony byłego piłkarza, a nawet podziękowania za takie zdjęcie.

"Dziękuję za pokazanie, że to zupełnie normalne i w porządku, gdy tata całuje w usta swoją córkę, okazując jej swoją miłość", "Zawsze całowałam swoje dzieci w usta i nie mieliśmy z tym problemu -ani ja, ani one, a mają już po 18 i 24 lata. Pomyślcie może, dlaczego to wydaje się wam dziwaczne. To przecież słodki i niewinny gest" – napisała jedna z internautek.

Całowanie dzieci w usta budzi wśród internautów mieszane uczucia. Jednak w różnych kulturach odbierane jest ono inaczej i nie zawsze jest rozumiane jako coś intymnego. Z pewnością nigdy nie będzie jednego głosu w tej sprawie, ale nic dziwnego, skoro Davida Beckhama i jego żonę obserwuje cały świat.

Źródło: Pudelek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jarosław Kaczyński przeszedł test na koronawirusa. Media dotarły do wyniku
  2. Uważaj na fałszywe SMS-y od sanepidu, które potrafią nieźle nastraszyć. Możesz też stracić ogromne pieniądze
  3. Kamil Stoch ma niewyobrażalnie piękną posiadłość. Dom za miliony złotych, wygląda jak prawdziwy pałac
  4. Kolega Roberta Lewandowskiego powiedział, kto jest najlepszym piłkarzem świata. Potężny cios w stronę Polaka
  5. Dramatyczne wieści obiegły polskie media. Idol wielu Polaków ma koronawirusa, trafił do szpitala
  6. Zderzenie Audi z autobusem w Katowicach - Kto zawinił?
  7. “Mgła mózgowa” u pacjentów z Covid-19. Wyjaśniamy, co to takiego

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News