David Beckham z córką
DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 22 Października 2020

Ogromna krytyka spadła na Davida Beckhama. Chodzi o jego zachowanie wobec córki

David Beckham został skrytykowany przez internautów na Instagramie swojej żony. Victoria Beckham opublikowała zdjęcie swojego męża z ich najmłodszą córką Harper. Widać na nim szczęśliwego tatę z równie zadowoloną córką, ale niektórym użytkownikom nie spodobał się jeden szczegół, który podzielił komentujących na dwie strony i zapoczątkował gorącą dyskusję.

David Beckham i jego żona Victoria stosunkowo często lubią dzielić się z fanami swoimi szczęśliwymi chwilami z rodziną. W mediach społecznościowych Beckhamów można zobaczyć jak ich rodzina spędza najbardziej wyjątkowe momenty w roku, jak choćby święta Bożego Narodzenia.

Jednak czasem wystarczy zwykły dzień, aby podzielić się szczęśliwym rodzicielstwem z innymi. Para wychowuje trzech synów oraz jedną córkę - 9-letnia Harper. Dziewczynka jest prawdziwym oczkiem w głowie taty, co widać na zdjęciu opublikowanym przez jej mamę.

Właśnie fotografia, gdzie widać Davida Beckhama i Harper wywołała gorącą dyskusję na Instagramie. Postawa ojca i córki nie wszystkim przypadła do gustu, a wszystko przez jeden detal.

David Beckham w ogniu krytyki internautów

Druga najpopularniejsza rodzina w Anglii zaraz po rodzinie królewskiej ma swoją farmę. David Beckham zabrał na nią córkę i prawdopodobnie żonę, bowiem to na jej instagramowym koncie ukazało się to, dla niektórych, kontrowersyjne zdjęcie.

Victoria Beckham opublikowała dwie fotografie. Na jednej z nich widać jak David i Harper przygotowali piękny jesienny bukiet. Jednak już kolejne zdjęcie rozpętało burzę, bowiem widać na nim jak tata całuje córkę w usta, co nie wszystkim przypadło do gustu.


David Beckham z córką

W związku z tym pod postem zaczęły pojawiać się niepochlebne komentarze na ten temat, ale pojawiły się także głosy broniące Davida Beckhama i jego córkę.

"Proszę, przestań całować dzieci w usta!"

Niektórzy użytkownicy byli bardzo stanowczy w swoich komentarzach. Nawoływali wręcz Davida Beckhama, aby przestał całować dzieci w usta.

"Uwielbiam waszą rodzinę, ale nigdy nie zrozumiem całowania dzieci w usta", "Proszę, przestań całować dzieci w usta!", "Dlaczego on ją całuje w usta?" – brzmi jeden z komentarzy.

Pojawiły się również głosy obrony byłego piłkarza, a nawet podziękowania za takie zdjęcie.

"Dziękuję za pokazanie, że to zupełnie normalne i w porządku, gdy tata całuje w usta swoją córkę, okazując jej swoją miłość", "Zawsze całowałam swoje dzieci w usta i nie mieliśmy z tym problemu -ani ja, ani one, a mają już po 18 i 24 lata. Pomyślcie może, dlaczego to wydaje się wam dziwaczne. To przecież słodki i niewinny gest" – napisała jedna z internautek.

Całowanie dzieci w usta budzi wśród internautów mieszane uczucia. Jednak w różnych kulturach odbierane jest ono inaczej i nie zawsze jest rozumiane jako coś intymnego. Z pewnością nigdy nie będzie jednego głosu w tej sprawie, ale nic dziwnego, skoro Davida Beckhama i jego żonę obserwuje cały świat.

Źródło: Pudelek

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News