Disco polo piłkarz hit
Pixabay - Cifer88
Autor Piotr Bernaciak - 19 Marca 2020

Były król strzelców polskiej ligi nagrał hit disco polo. Piosenka byłego piłkarza podbija internet (WIDEO)

Disco polo należy do najbardziej chwytliwych gatunków muzycznych i podbija serca nie tylko Polaków. Przekonuje o tym jeden z byłych gwiazdorów polskich rozgrywek, który nagrał swoją piosenkę. Piosenka autorstwa piłkarza z Kongo podbija polski internet.

Disco polo wywołuje spore kontrowersje jako gatunek muzyczny, który z jednej strony pojawia się na dziesiątkach domówek i imprez, jednak mimo wszystko wiele osób przekonuje, że nie darzy go sympatią. Mimo wszystko największe hity znają niemalże wszyscy, a co roku pojawiają się kolejni ambitni wykonawcy, którzy planują zrobić wielką karierę w świecie polskiej muzyki.

Na początku 2020 roku nieoczekiwanie do tego grona dołączył piłkarz, który przed laty cieszył się ogromnym szacunkiem ze strony tysięcy kibiców. Swoje nazwisko wyrobił niemalże dziesięć lat temu, gdy wywalczył tytuł króla strzelców zaplecza Ekstraklasy. W tym roku postanowił, że zostanie gwiazdą disco polo. Światło dzienne ujrzał pierwszy jego hit.

Disco polo cieszy się ogromną popularnością w Polsce

Kilkanaście lat temu do Polski trafił Charles Nwaogu. Młody Kongijczyk został wypatrzony przez prowadzącego Znicza Pruszków Leszka Ojrzyńskiego i został sprowadzony jako zmiennik Roberta Lewandowskiego. Potem udało mu się zrobić dość udaną karierę, bo mimo tego, że nie pokazał się ze świetnej strony w Ekstraklasie, to udało mu się wywalczyć tytuł króla strzelców jej zaplecza.

Charles Nwaogu błyszczał w barwach Floty Świnoujście, z którą był bardzo blisko awansu do Ekstraklasy. Ostatecznie nie udało się tego dokonać, a klub zaczął zmagać się z kłopotami finansowymi. Dzisiaj urodzony w Kongo piłkarz gra już jedynie w niższych ligach, dlatego postanowił pokierować swoją karierę na zupełnie inne tory, czego chyba nikt się nie spodziewał.

Były król strzelców I ligi rozpoczął karierę w świecie disco polo

Charles Nwaogu rozpoczął karierę pod pseudonimem KING KAROL9 i właśnie wydał swój pierwszy hit. Piosenka "Moja laska" została opublikowana w serwisie YouTube, a już niebawem ma pojawić się również teledysk.

ZOBACZ PIOSENKĘ DISCO POLO CHARLESA NWAOGU!

KING KAROL9 Moja Laska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News