Dom Cristiano Ronaldo
Instagram/Cristiano Ronaldo
Autor Łukasz Kowalski - 13 Listopada 2020

Dom Cristiano Ronaldo wygląda jak prawdziwy pałac. Aż trudno oderwać wzrok, posiadłość za miliony euro (FOTO)

Dom, który sprawił sobie Cristiano Ronaldo we Włoszech, robi naprawdę wielkie wrażenie. Zawodnik w swojej posiadłości może liczyć na wszystko, czego sobie zapragnie. Ogromna posiadłość ma na wyposażeniu wszystko, czego potrzebuje Portugalczyk do odpowiednich ćwiczeń, a także do zabawy ze swoimi dziećmi. Jeszcze większe wrażenie robi kwota, którą zawodnik zapłacił za swoją willę.

Dom Cristiano Ronaldo we Włoszech robi piorunujące wrażenie. Zawodnik kupił posiadłość zaraz po ogłoszeniu transferu do Juventusu Turyn. W nowym domu ma wszystko, czego zapragnie. Jego dom jest imponujący.

Dom Cristiano Ronaldo jest imponujący

O nowej posiadłości Portugalczyka rozpisywały się media na całym świecie. Włoskie "Corriere dello Sport" informowało, że dom zawodnika w Turynie do złudzenia przypomina ten, w którym przez lata mieszkał w Madrycie.

W domu Portugalczyka nie mogło zabraknąć w pełni wyposażonej siłowni. Na swoim Instagramie często się chwali swoim domowym treningiem. Domowej siłowni oprócz zawodnika często trenuje jego partnerka Georgina Rodriguez oraz jego najstarszy syn Cristiano Ronaldo Junior.

Zawodnik do swojej dyspozycji ma także ogromną bawialnię, która jednocześnie jest salonem. Na zdjęciach zawodnika w mediach społecznościowych, jego fani mieli już kilka razy okazję zobaczyć jego ogromną zieloną kanapę, na której Ronaldo bawił się z całą rodziną.

Do tego Ronaldo ma osobną salę do zabaw ze swoimi dziećmi. Podczas urodzin jednej ze swoich pociech przemienił ją w baśniową krainę, a on sam przebrał się za postać z jednej z najbardziej znanych bajek Disneya, Alladyna.

Cristiano Ronaldo zapłacił fortunę za dom we Włoszech

Portugalczyk w swojej willi ma do dyspozycji ma także ogromną jadalnię. Na wielu zdjęciach fani mogli zobaczyć jego ogromny szklany stół, przy którym zmieścili wszyscy najbliżsi gwiazdora Juventusu Turyn.

W swoim domu Ronaldo może także zadbać o odpowiednią regenerację po spotkaniach Starej Damy. Portugalczyk na wyposażeniu swojej łazienki ma ogromną wannę z hydromasażem, którą wykorzystuje także do zabaw ze swoimi dziećmi.

W odpowiednim odpoczynku piłkarza pomagają także dwa baseny dostępne w jego willi. Jeden z nich znajduje się w przydomowym ogrodzie, gdzie latem zawodnik chętnie spędza czas z bliskimi. Drugi, kryty basen, bardziej się przydaje w chłodniejsze dni.

Cały dom jest ogrodzony bardzo wysoką roślinnością, tak aby ukryć prywatność Portugalczyka przed wścibskimi fotoreporterami. Przed domem znajduje się także ogromny podjazd i garaż, w którym Ronaldo może trzymać swoją pokaźną kolekcję aut.

Jeszcze większe wrażenie od samej posiadłości robi kwota, jaką Portugalczyk za nią zapłacił. Jak informowało "Corriere dello Sport", dom Cristiano Ronaldo to dwie połączone luksusowe wille z osobnymi wejściami. Całość miała kosztować Portugalczyka ponad 40 milionów euro.

Dom Cristiano Ronaldo

Dom Cristiano Ronaldo

Dom Cristiano Ronaldo

(fot.: Instagram/CristianoRonaldo)

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News