Ekstraklasa Legia Warszawa
materiały prasowe
Autor Łukasz Kowalski - 25 Sierpnia 2020

Wyciekło zdjęcie nowych koszulek Legii Warszawa. Szybko zostało usunięte, ale w internecie nic nie ginie (FOTO)

Ekstraklasa już rozpoczęła sezon 2020/2021. Kluby mają za sobą pierwsze ligowe spotkania, ale w zespołach dochodzi jeszcze do mniejszych lub większych zmian. Wpadkę zaliczyła strona internetowa Legii, która przedwcześnie opublikowała ważne dla kibiców informacje. Pomyłkę szybko skorygowano, ale w internecie nic nie ginie.

Ekstraklasa w miniony piątek rozpoczęła kolejny sezon. Do obrony mistrzowskiego tytułu przystąpiła Legia Warszawa, która ma za sobą udane okno transferowe. Po 15 latach do drużyny wrócił Artur Boru, po czterech latach znów na polskich boiskach kibice będą mogli oglądać Bartosza Kapustkę. Dodatkowo Legię wzmocnili: Filip Mladenović, Rafael Lopes czy Josip Juranović.

Ekstraklasa rozpoczęła nowy sezon

Legioniści udanie rozpoczęli kolejny sezon. Podopieczni trenera Aleksandara Vukovicia wygrali 6:1 w 1/32 Pucharu Polski z GKS-em Bełchatów, 1:0 w I rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów przeciwko północnoirlandzkiemu Linfield oraz 2:1 w pierwszej kolejce Ekstraklasy przeciwko Rakowowi Częstochowa.

Jednak jak niedawno powiedział właściciel Legii Dariusz Miodiuski w programie "Misja futbol", zespół przejdzie jeszcze niewielkie zmiany. Do klubu ma dołączyć jeszcze kilku zawodników, którzy mają pomóc Legii w walce o awans do europejskich pucharów i skuteczną obronę tytułu mistrzowskiego.

To nie jedyne zmiany, jakie dotkną warszawski zespół. W sobotę na koncie Twitterowym klubu pojawił się tajemniczy wpis. Mistrzowie Polski napisali jedynie "Liczy się tylko to, co przed Tobą" i dodali do tego datę 29 sierpnia 2020 roku. Kibice od razu rozpoczęli falę spekulacji na temat wpisu Legii Warszawa.

Zmiany w Legii Warszawa

Najpopularniejszą teorią była ta mówiąca o tym, że właśnie w sobotę Legia ma zaprezentować swoje nowe stroje na kolejny sezon. To o tyle zaskakująca wiadomość, że wszystkie kluby Ekstraklasy pokazały już swoje nowe trykoty, a Legia wciąż występowała w koszulkach zaprojektowanych rok temu.

Dodatkowo Legia w ostatnich latach w personalizowanych koszulkach występowała po dwa sezony. Legię od 20 lat ubiera niemiecka firma Adidas. We wtorek na stronie internetowej klubowego sklepu Legii przez chwilę kibice mogli zobaczyć nowe koszulki meczowe legii.

Pod zdjęciem Domagoja Antolicia w białym trykocie widniał napis "koszulka meczowa domowa adidas sezon 2020/2021". Po chwili zdjęcie zniknęło, ale w internecie nic nie ginie. Na Twittrze użytkownicy podzielili się zrzutami ekranu zawierającymi nowe stroje Legii. Kibice szybko znaleźli zdjęcie również w lepszej rozdzielczości. Zatem spekulacje kibiców o nowych strojach Legionistów się potwierdziły.

Ekstraklasa koszulki Legii

Ekstraklasa koszulki Legii

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News