Przeprosiny Marcin Gortat
Gol
Twitter Emanuel Rosu
Autor Mateusz Dziubiński - 26 Października 2020

Szalony gol bramkarza w ostatniej akcji meczu. Czegoś podobnego jeszcze nie widzieliśmy (WIDEO)

Gol niebywałej urody padł w jednym ze spotkań ligi rumuńskiej. Niezwykłe trafienie zdecydowało o podziale cennych ligowych punktów. Jego autorem był bramkarz, który ruszył w pole karne przeciwników w ostatniej akcji meczu. Czegoś takiego na piłkarskim boisku jeszcze nie było. Nagranie z bramką golkipera rumuńskiej drużyny po prostu trzeba zobaczyć, żeby uwierzyć.

Gol, jaki padł w meczu ligi rumuńskiej, stał się prawdziwym hitem internetu. W meczu pomiędzy drużynami C.S Hunedoara i C.S.O. Cugir niesamowitego gola w ostatnich sekundach meczu zdobył bramkarz. Niezwykły wyczyn dał jego drużynie cenne punkty.

Gol bramkarza w lidze rumuńskiej to prawdziwy hit!

Od czasu do czasu w internecie pojawia się nagranie, które w krótkim czasie podbija sieć. Tak jest tym razem w przypadku sytuacji z meczu trzeciej ligi rumuńskiej. W spotkaniu pomiędzy drużynami C.S Hunedoara i C.S.O. Cugir wydarzyło się coś niezwykłego.

Losy spotkania ważyły się do ostatnich sekund. Do 98. minuty prowadzenie 3:2 utrzymywał zespół C.S.O. Cugir, który po sześciu zwycięstwach z rzędu prowadził w ligowej tabeli. Piłkarze Hunedoary nie zamierzali się jednak poddawać.

Gospodarze usilnie starali się wyrównać i do końca atakowali bramkę rywali. Zawodnicy Hunedoary byli do tego stopnia zdeterminowani, że udział w akcjach ofensywnych brał nawet ich bramkarz Florian Rat. Jak się okazało, przyniosło to skutek.

To właśnie golkiper drużyny gospodarzy został największym bohaterem spotkania. W ostatniej akcji meczu Rat pobiegł w pole karne przeciwników z nadzieją na oddanie strzału. Sztuka ta mu się udała.

Bramkarz wykończył akcję całego zespołu, niesamowity wyczyn

Jeden z zawodników C.S. Hunedoary pomknął lewą stroną boiska. Po chwili dośrodkował w pole karne, a najwyżej do piłki wyskoczył rosły bramkarz Florian Rat. Golkiper idealnie uderzył piłkę głową i posłał ją do bramki rywali!

Wydarzenie to jest tak niesamowite z uwagi na okoliczności. Bramkarzom zdarza się zdobywać gole, ale zwykle po uderzeniach ze stałych fragmentów gry. Niegdyś słynęło z tego Paragwajczyk Jose Luis Chilavert, czy Brazylijczyk Rogerio Ceni.

Florian Rat jest zdecydowanie jednym z nielicznych bramkarzy na świecie, którzy byli w stanie zdobyć gola po akcji całego zespołu. Bohater po tym, jak umieścił piłkę w bramce, oszalał z radości. Podobnie jak jego koledzy, którzy świętowali razem z nim.

Drużyna C.S Hunedoara zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli trzeciej ligi rumuńskiej. Piłkarze tego zespołu mogą mieć podwójną satysfakcję, gdyż wyrównując w końcówce meczu, przerwali zwycięską passę C.S.O Cugir, która trwała od sześciu spotkań.

Źródło: Twitter

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News