Juventus
Facebook Juventus
Autor Mateusz Dziubiński - 5 Października 2020

Andrea Pirlo rozbija bank. Jeden z największych talentów światowej piłki w Juventusie, transfer już dzisiaj

Juventus realizuje hitowy transfer na zakończenie letniego okna transferowego. Mistrzowie Włoch po miesiącach negocjacji zapewnili sobie pozyskanie zawodnika, który uważany jest za jeden z największych talentów światowej piłki. Ogłoszenie transferu powinno nastąpić już w ciągu kilku najbliższych godzin. Cała transakcja może zakończyć się rekordowo wysoką sumą pieniędzy.

Juventus przygotował dla swoich kibiców prawdziwą bombę na zakończenie letniego okna transferowego. “Stara Dama” lada moment ogłosił podpisanie umowy z gwiazdorem Serie A, jednym z największych talentów światowej piłki.

Juventus szykuje hit na koniec okna transferowego

Ostatni dzień letniego okna transferowego przynosi kolejne zaskakujące informacje. Włoski dziennikarz Fabrizio Romano, który jest ekspertem od rynku transferowego, podał na Twitterze informację, że lada moment do Juventusu trafi jeden z największych talentów światowej piłki.

Po miesiącach negocjacji do Turynu ma przenieść się Federico Chiesa. Prawoskrzydłowy Fiorentiny od dawna wzbudza zainteresowanie najlepszych drużyn całej Europy, jednak kluby spoza Serie A musiały obejść się smakiem. 22-latek przynajmniej na razie nie zamierz opuszczać rodzimej ligi. Zdaniem Romano pomocnik przeniesie się do “Juve” na zasadzie dwuletniego wypożyczenia z opcją wykupu, która może również przejść w obowiązek wykupu.

Federico Chiesa wybrał Juventus

Jeśli Juventus zdecyduje się wykupić Federico Chiesę, będzie musiał zapłacić aż 50 milionów euro. Będzie to rekord transferowy Fiorentiny, jeśli chodzi o sprzedaż piłkarzy. Po tym okresie Chiesa miałby podpisać z Juventusem pięcioletni kontrakt, który zagwarantuje mu zarobki na poziomie 4,5 miliona euro za sezon gry.

19-krotny reprezentant Włoch powinien zostać zaprezentowany jako nowy piłkarz Juventusu już w ciągu kilkunastu najbliższych godzin. W barwach Fiorentiny Federico Chiesa rozegrał 153 występy, zdobył 34 gole i zanotował 25 asyst.

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News