Kamil Stoch Liverpool
nordphoto/Mauelshagen via www.imago-images.de/Imago Sport and Ne
Autor Piotr Bernaciak - 3 Marca 2020

Mocny komentarz Kamila Stocha. Skoczek porównał polską kadrę do Liverpoolu

Kamil Stoch postanowił wypowiedzieć się na temat ostatniej formy polskiej reprezentacji. Nieoczekiwanie nasz mistrz olimpijski porównał ją do jednego z najlepszych klubów piłkarskich. Takie słowa wzbudziły spore rozbawienie polskich kibiców.

Kamil Stoch wielokrotnie podkreślał swoją sympatię do piłki nożnej na najwyższym poziomie. Polski skoczek narciarski podkreślał już, że jest wielkim fanem angielskiego futbolu, którego oglądanie od lat sprawia mu przyjemność. W jego wypowiedziach dla mediów można było znaleźć wiele słów na temat brytyjskiej piłki, a sam zawodnik dzielił się zdjęciami z angielskich stadionów.

Tym razem Kamil Stoch zdecydował się porównać swój ukochany klub piłkarski do polskiej drużyny narodowej. Wydawałoby się, że są to bardzo nietrafione słowa w kontekście ostatniej formy The Reds, jednak już po chwili Polak postanowił skomentować swoją wypowiedź.

Kamil Stoch porównuje Polaków do Liverpoolu

- Oglądałem oczywiście mecz Liverpoolu. To spotkanie do zapomnienia. Mam wrażenie, że piłkarze obserwowali nasze poczynania w "drużynówce" i tak też zagrali - powiedział Kamil Stoch po ostatnim spotkaniu Liverpoolu, które zakończyło się prawdziwą sensacją. Chodzi oczywiście o słynny mecz z Watfordem, który podopieczni Jurgena Kloppa przegrali aż 0:3.

Zawodnicy z Liverpoolu zdaniem wielu fanów ligi angielskiej mieli sięgnąć po mistrzostwo kraju bez przegrania choćby jednego spotkania, jednak Watford wciąż walczy o utrzymanie i dla niego mecz z nieco osłabionym Liverpoolem był szansą na punkty. Mimo wszystko nikt nie spodziewał się aż tak wysokiej porażki w starciu ze znacznie niżej notowanym rywalem.

Kamil Stoch jest fanem ligi angielskiej

Nie da się ukryć, że polska drużynówka również rozczarowuje w tym sezonie. Polscy zawodnicy indywidualnie radzą sobie całkiem dobrze, jednak kiedy startujemy w zawodach drużynowych, sytuacja wygląda inaczej i daleko nam do czołówki. Póki co chcielibyśmy nawiązać do formy Austriaków lub Niemców.

fot. nordphoto/Mauelshagen via www.imago-images.de/Imago Sport and Ne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News