Kibice
Facebook LKS Amator Rudziniec
Autor Mateusz Dziubiński - 31 Października 2020

Karygodne zachowanie pseudokibiców. Pobili chłopca, "został bez zębów", potrzebna była interwencja lekarza

Kibice piłkarscy kolejny raz dali o sobie znać niestety z najgorszej możliwej strony. Osobnicy, do których pasuje lepiej określenie kiboli, wtargnęli na boisko jednego z meczów drużyn młodzieżowych. Bandyci dotkliwie pobili młodego chłopca. Konieczna była interwencja pogotowia i policji, a sytuacja wywołała ogromny skandal.

Kibice przerwali mecz drużyn młodzieżowych i dotkliwie pobili jednego z chłopców biorących w nim udział. Atak kiboli sprawił, że chłopiec doznał poważnych obrażeń i konieczna była interwencja pogotowia. Na miejsce szokujących zdarzeń została wezwana także policja.

Nieznani sprawcy włamali się do Mariusza Pudzianowskiego. Ucierpiały drogocenne rzeczy, Nieznani sprawcy włamali się do Mariusza Pudzianowskiego. Ucierpiały drogocenne rzeczy, "łapy bym przetrącił" (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tysiące Polaków w żałobie. Nie żyje trener reprezentacji Polski, był medalistą mistrzostw, pracował wiele lat
  2. Wiadomość z ostatniej chwili. 4 osoby zginęły na miejscu, 2 kolejne walczą o zdrowie i życie
  3. Właśnie ogłoszono pilną informację. Mecz reprezentacji Polski z Holandią odwołany, podano ważną wiadomość


Kibice bestialsko pobili chłopca podczas meczu

Do kolejnej szokującej sytuacji z udziałem pseudokibiców doszło na jednym z polskich boisk. Tym razem kibole przerwali mecz drużyn młodzieżowych Nadziei Bytom i LKS Amator Rudziniec. Na murawie doszło do szokujących zdarzeń.

Kibole wtargnęli na boisko i zaatakowali jednego z chłopców grających dla zespołu z Rudzińca. Szokującą relację z tych zdarzeń opublikował na swoim facebookowym profilu właśnie klub LKS Amator Rudziniec. Młody piłkarz poważnie ucierpiał. Cały post można przeczytać tutaj.

- Zeszłej niedzieli w meczu juniorów z drużyną Nadzieja Bytom zdarzyło się coś, co nigdy nie powinno mieć miejsca w sporcie, a tym bardziej młodzieżowym. W 40. minucie meczu, przy wyniku 10:1 dla naszych chłopaków, na boisko wbiegli pseudokibice, dotkliwie bijąc chłopców z Rudzińca. Dwóch z nich trafiło na pogotowie, jeden musiał przejść zabieg chirurgiczny - możemy przeczytać w relacji.

Pojawiła się także relacja matki jednego z zawodników LKS-u, która była obecna na tym meczu. Kobieta opowiedziała o szokujących scenach w rozmowie z portalem weszlo.com. Próbowała interweniować, gdy kibole wtargnęli na boisko.

- Bliżej 40. minuty, sędzia zawołał do siebie kapitana LKS- u i jednego z chłopców drużyny przeciwnej. Mieli ze sobą jakieś spięcie, które sędzia chciał rozstrzygnąć. Powiedział kapitanowi, żeby nie dał się sprowokować. Ten nie wytrzymał i w obecności sędziego uderzył pięścią chłopca z Bytomia. Tamten mu oddał - mówi kobieta.

Córka Adama Małysza przeraziła tysiące Polaków. Przerażające zdjęcia, wszystko specjalnie na dzisiejszą noc (FOTO)Córka Adama Małysza przeraziła tysiące Polaków. Przerażające zdjęcia, wszystko specjalnie na dzisiejszą noc (FOTO)Czytaj dalej


Młody piłkarz doznał poważnego uszczerbku na zdrowiu

- Na boisko wbiegli pseudokibice. - Nasi odciągnęli swojego, oni swojego. Wtedy na boisku pojawili się pseudokibice. Chcieli dobrać się do kapitana, do którego wcześniej krzyczeli, że “wje*** mu po meczu”. Skoczyli na niego, rzucili na ziemię i zaczęli okładać pięściami. Zaczęłam reagować, podbiegłam i jednego z nich zaczęłam odciągać, krzycząc, że wzywamy policję. Wystraszyli się - opowiada dalej kobieta.

Kobieta miała również okazję być przy chłopcu, który najbardziej ucierpiał w ataku kiboli. Jej relacja dotycząca stanu zdrowia młodego piłkarza jest szokująca. Doznał on poważnego uszkodzenia zębów i dziąseł.

- Obracam się, a chłopak jest bez zębów. Miał je wgniecione aż do dziąseł. Zaczęłam krzyczeć, żeby ktoś wezwał pogotowie. W końcu zadzwoniliśmy po karetkę i policję, a trener z Bytomia przybiegł do mnie oburzony, pytając, po co wzywać policję.- czytamy w relacji na portalu weszlo.com, który później opublikował też oświadczenie Nadziei Bytom.

- Sami jesteśmy poszkodowani przez grupkę idiotów, która zhańbiła dobre imię klubów, na które pracujemy od 12 lat. Przede wszystkim jest nam niezmiernie przykro, że ucierpieli młodzi piłkarze, którzy powinni być z dala od takich wydarzeń - przekazał klub ze Śląska. Sprawą zajęła się policja.

Źródło: Facebook, weszlo.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Karetka próbowała przejechać podczas Strajku Kobiet. Niebywała reakcja tłumu, wszyscy zaskoczeni
  2. Naukowcy odkryli niesamowitą planetę. “Druga Ziemia” przemierza samotnie kosmos
  3. Tysiące Polaków w żałobie. Nie żyje trener reprezentacji Polski, był medalistą mistrzostw, pracował wiele lat
  4. Polskie media podają dalej druzgocącą wiadomość. Nie żyje kultowa postać polskiego sportu, znały go tysiące Polaków
  5. Właśnie ogłoszono pilną informację. Mecz reprezentacji Polski z Holandią odwołany, podano ważną wiadomość
  6. Wjechał w tłum demonstrantów i wysiadł z kijem bejsbolowym
  7. Zaskakująca reakcja IKEA na strajk kobiet. Klienci są oburzeni

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News