Klub upadek Lokeren
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 20 Kwietnia 2020

Znany klub ogłosił upadłość. Kiedyś grali tam Polacy, dziś drużyna przestała istnieć

Klub znany w przeszłości w Polsce dzięki doskonałej grze naszych rodaków ogłosił dziś upadłość. Niestety, nie udało się uratować drużyny choćby do końca sezonu. Wiadomość ta z pewnością zmartwi wielu kibiców.

Klub znany z występów Polaków miał w przeszłości bardzo wielu fanów w Polsce. Wszystko przez to, że nasi reprezentanci radzili sobie w nim znakomicie i odnosili pierwsze zagraniczne sukcesy, co z pewnością nie umknęło wówczas uwadze śledzących występy naszych piłkarzy. Niestety, dziś dowiadujemy się, że zespół zostanie rozwiązany, a piłkarze odejdą za darmo.

Kłopoty finansowe klubu piłkarskiego często doprowadzają do całkowitego upadku. Choć kibice organizują różne zbiórki, a piłkarze niejednokrotnie idą na ustępstwa, to czasami zwyczjnie nie udaje się wytrzymać kryzysowych chwil. Tak samo stało się tym razem, gdy zasłużony klub ogłosił upadłość.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Cristiano Ronaldo ma w nosie epidemię. Pojawił się na wielkiej imprezie razem z chorą matką
  2. Maseczki mogą zostać z nami na najbliższe dwa lata. Wiceminister zdrowia wyjaśnia
Smutne wiadomości dotarły do Polski. Nie żyje kolejna, wielka postać sportu, fani w żałobieSmutne wiadomości dotarły do Polski. Nie żyje kolejna, wielka postać sportu, fani w żałobieCzytaj dalej

Klub ogłosił dziś upadłość

Belgijskie Lokeren to z pewnością bardzo zasłużony klub, jeden z najważniejszych w historii belgijskiego futbolu. Wydawałoby się, że drużyna ta może liczyć na wierne wsparcie kibiców i na sukcesy wystarczające na zarobki dające codzienne funkcjonowanie, ale tak nie jest. Występujące w tym sezonie w drugiej lidze Lokeren miało czas do dzisiaj, by znaleźć pomysł na zdobycie funduszy.

Tak się jednak nie stało. Klub, w którym w przeszłości występowali Grzegorz Lato i Włodzimierz Lubański zniknie z piłkarskiej mapy Belgii jeszcze przed oficjalnym podjęciem decyzji o zakończeniu tego sezonu. Ta informacja na pewno zasmuci starszych kibiców, którzy pamiętają śledzenie informacji o kolejnych występach Biało-czerwonych grających w Belgii.

Polscy kibice zatrzymani przez policję. Tłumaczenie było absurdalne, czeka ich bardzo surowa karaPolscy kibice zatrzymani przez policję. Tłumaczenie było absurdalne, czeka ich bardzo surowa karaCzytaj dalej

Klub z Belgii znika z piłkarskiej mapy

Jeszcze niedawno z Lokeren w europejskich pucharach mierzyła się Legia Warszawa, która przegrała na wyjeździe 0:1, by wygrać 1:0 na własnym terenie w spotkaniu rewanżowym. Wówczas oba zespoły mierzyły się z fazie grupowej Ligi Europy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Morawiecki przekazał najnowsze informacje ws. walki z epidemią. Polska podobno pobiła rekord świata
  2. Tajemnicze dźwięki w Warszawie. Mieszkańcy zaniepokojeni, skąd one pochodzą?
  3. Była dziewczyna reprezentanta Polski prezentuje swoje wdzięki w bikini. Piłkarz ma czego żałować (FOTO)
  4. Najlepsza bramka w historii Barcelony. Ten gol otworzył Messiemu wrota do wielkiej kariery (WIDEO)
  5. Policja rozbiła bojówkę klubu z Ekstraklasy. Mieli siekiery, maczety, noże i narkotyki
  6. Godziny dla seniorów już nie codziennie. Sklepy ograniczają udogodnienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News