Żona Justyna Żyła Piotr Żyła
Instagram - Justyna Żyła
Autor Piotr Bernaciak - 20 Kwietnia 2020

Była żona Piotra Żyły pochwaliła się zdjęciami z sesji. Pokazała nogi, co za widok (FOTO)

Żona jednego z najbardziej znanych polskich skoczków rozstała się z nim kilka lat temu, a o sprawie było głośno w całym środowisku. Kobieta zyskała ogromną sławę, z którą nie zamierza się rozstawać. Teraz kobieta opublikowała zdjęcia z niepublikowanej wcześniej sesji.

Żona Piotra Żyły zrobiła prawdziwą karierę w polskim internecie, gdy potwierdziła swoje uczestnictwo w Tańcu z gwiazdami. Program telewizji Polsat zapewne dał jej dużo rozgłosu, jednak trudno powiedzieć, czy może być ona z niego zadowolona, bo wówczas pojawiało się mnóstwo drwin na temat jej umiejętności tanecznych. Kobieta się jednak nimi zbytnio nie przejęła.

Teraz była ukochana Piotra Żyły postanowiła zamieścić w mediach społecznościowych zdjęcia z niepublikowanej wcześniej sesji, wykonanej jeszcze w czasach, gdy nikt nie musiał martwić się koronawirusem i można było czerpać przyjemność ze spędzania czasu na świeżym powietrzu. Opublikowane zdjęcia wzbudziły wielkie poruszenie na profilu Justyny Żyły.

Żona Piotra Żyły opublikowała zdjęcia z sesji

Małżeństwo Piotra i Justyny Żyłów rozpadło się na oczach milionów internautów. Polacy dowiedzieli się o wszystkim dzięki przejmującym relacjom kobiety, która ogłosiła wprost, że Piotr Żyła poinformował ją, że ma kochankę. Do dziś nie poznaliśmy szczegółów sprawy rozstania małżonków, ale dziś wiemy już, że była żona skoczka i sam sportowiec nie są ze sobą pokłóceni.

Kobieta postanowiła pochwalić się zdjęciami ze specjalnej sesji, przygotowanej rok temu dla tygodnika Viva. Momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy wychwalających piękną Justynę. Szczególnie duże wrażenie zrobiły fotografie podkreślające jej nogi. Nie może w żaden sposób dziwić, że zaproszeń do wywiadów i do sesji fotograficznych szybko zrobiło się znacznie więcej.

Żona Piotra Żyły oczarowała fanów

ZOBACZ ZDJĘCIA JUSTYNY ŻYŁY:

Żona Justyna Żyła

Żona Justyna Żyła

Żona Justyna Żyła

źródło: Instagram - Justyna Żyła

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News