Krzysztof Piątek
Facebook Krzysztof Piątek
Autor Mateusz Dziubiński - 28 Września 2020

Krzysztof Piątek znowu zmieni klub? Milionowa oferta na stole Herthy

Krzysztof Piątek to nadal jedno z najgorętszych polskich nazwisk na rynku transferowym. Choć napastnik zaledwie w styczniu dołączył do Herthy Berlin, to już niedługo ponownie może zmienić barwy klubowe. Zdaniem zagranicznych mediów do stolicy Niemiec lada chwila wpłynie bardzo atrakcyjna oferta za transfer reprezentanta Polski.

Krzysztof Piątek połączony z kolejnym wielkim transferem. Napastnik przeniósł się w styczniu z AC Milan do Herthy Berlin, ale już niedługo może ponownie zmienić barwy klubowe. W Berlinie lada dzień pojawi się bajeczna oferta za snajpera “Biało-Czerwonych”.

Wielka afera w polskim narciarstwie. Legenda stawia poważne zarzuty Apoloniuszowi TajnerowiWielka afera w polskim narciarstwie. Legenda stawia poważne zarzuty Apoloniuszowi TajnerowiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Kolejne województwo zakaże palenia w kominku. Szykuje się trudna zima
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"


Krzysztof Piątek zmieni klub w ostatnich dniach okna transferowego?

“La Gazzetta dello Sport” podaje najnowsze informacje w sprawie potencjalnego transferu Krzysztofa Piątka. Polski napastnik mimo tego, że dopiero od stycznia występuje w barwach Herthy Berlin, to nadal jest łakomym kąskiem dla wielu europejskich klubów, które myślą o wzmocnieniu linii ofensywnej swoich drużyn. Zdaniem włoskich dziennikarzy Polak wzbudza wielkie zainteresowanie.

Już od kilku tygodni pojawiały się informacje, że Piątek może wrócić do ligi, z której przeniósł się do Niemiec, czyli Serie A. Choć w ostatnim okresie swoich występów w AC Milan polski napastnik raził nieskutecznością, to Włosi nadal pamiętają jego popisy z wcześniejszych miesięcy, gdy strzelał gola za golem najpierw w Genoi, a później właśnie w Milanie. Jeden z tamtejszych klubów jest wyjątkowo zainteresowany pozyskaniem Piątka.

Adam Małysz przekazał dramatyczne informacje. Nikt nic nie wiedział, Polak poradził sobie z katastrofą (FOTO)Adam Małysz przekazał dramatyczne informacje. Nikt nic nie wiedział, Polak poradził sobie z katastrofą (FOTO)Czytaj dalej


Wielki powrót Piątka do Serie A nadal możliwy

Zdaniem “La Gazzetta dello Sport” lada moment swoją ofertę transferową dla Herthy Berlin przedstawi Fiorentina. Popularne “Fiołki” od dawna są zainteresowane usługami Krzysztofa Piątka, a teraz podobno mają już gotową ofertę. Fiorentina chce najpierw wypożyczyć polskiego zawodnika i w umowie zawrzeć zapis o wykupie go po sezonie za 20-25 milionów euro.

- Fiorentina nadal myśli o nowym napastniku i nigdy nie odrzuciła opcji Piątka - przekonują włoscy dziennikarze. Dodają, że sytuacja napastnika wyjaśni się lada dzień, gdyż już 5 października zamyka się okno transferowe. Krzysztof Piątek może poważnie rozważyć zmianę otoczenia, gdyż początek nowego sezonu w Bundeslidze ponownie nie jest dla niego udany.

Źródło: "La Gazzetta dello Sport"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nietypowa kontrola policyjna. Zatrzymany kierowca nie wiedział, że jego samochód się pali
  2. Playstation 5: Rozebrał nowego pada DualSense na części i wrzucił zdjęcia do sieci. Nie uwierzysz, jak sprzęt wygląda od środka
  3. Ile zarabia Mariusz Pudzianowski? Znamy dokładne kwoty
  4. Wielka afera w polskim narciarstwie. Legenda stawia poważne zarzuty Apoloniuszowi Tajnerowi
  5. Królewskie powitanie Błachowicza w Polsce. Tak wjeżdżają tylko legendy (WIDEO)
  6. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News