Transmisja na żywo
pikrepo.com
Autor Aleksy Kiełbasa - 9 Października 2020

Legia – Cracovia. Superpuchar Polski. Gdzie obejrzeć? Transmisja, na żywo, stream online, TV

Legia – Cracovia w finale Superpucharu Polski. To już dziś dojdzie do tego spotkania. Legia Warszawa postara się dzisiaj przerwać passę 6 porażek z rzędu w walce o to trofeum. Natomiast Pasy po raz pierwszy w swojej historii mają szansę zdobyć krajowy superpuchar. Legia – Cracovia. Superpuchar Polski. Gdzie obejrzeć? Transmisja, na żywo, stream online, TV.

Choć na pierwszym planie w tym tygodniu są reprezentacje, a w szczególności reprezentacja Polski, to dziś na chwilę wrócimy do piłki klubowej na naszym podwórku. W Superpucharze Polski zagrają Legia Warszawa i Cracovia. Do meczu miało dojść 9 sierpnia, jednak plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa, a konkretnie zakażenia, do których doszło w drużynie mistrzów Polski. Tym razem już nic nie stoi na przeszkodzie, aby spotkanie doszło do skutku.

Legia – Cracovia. Superpuchar Polski. Gdzie obejrzeć? Transmisja, na żywo, stream online, TV

W dzisiejszym finale Superpucharu Polski zagrają Legia Warszawa – jako mistrz kraju oraz Cracovia – jako zdobywca krajowego pucharu. Forma obu zespołów nie jest powalająca. W Legii doszło do zmiany trenera, a nowym opiekunem warszawiaków został Czesław Michniewicz. W związku z tym, że pełni on nadal obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski U21, dziś nie zobaczymy go na ławce rezerwowych Wojskowych, bowiem nasza kadra młodzieżowa o 18:00 zmierzy się z Serbią w eliminacjach do mistrzostw Europy U21. Stołeczni w tym sezonie PKO Ekstraklasy zdobyli w 4 meczach raptem 6 punktów, a dodatkowo odpadli z europejskich pucharów. Nie dość, że gra Legii jest daleka od ideału, to z wynikami jest dokładnie tak samo. Lekarstwem na problemy ekipy z Łazienkowskiej ma być właśnie Michniewicz, ale na efekty jego pracy trzeba jeszcze poczekać.

Legia – Cracovia. Superpuchar Polski. Gdzie obejrzeć? Transmisja, na żywo, stream online, TV

Cracovia ma również trudny start sezonu. Pasy rozpoczynały tegoroczne rozrywki PKO Ekstraklasy z karą -5 punktów za działania korupcyjne sprzed ponad 15 lat. Podopieczni Michała Probierza jak na razie odnieśli tylko 1 zwycięstwo w lidze, zanotowali 4 remisy i doznali 1 porażki i odpadli z eliminacji Ligi Europy. W Krakowie doszło latem do małej rewolucji kadrowej. Odeszły dwie kluczowe postacie, a mianowicie Michał Helik i Rafa Lopes, zatem zespół potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby uporządkować swoją grę.

Finał Superpucharu Polski: Legia – Cracovia, będzie można obejrzeć na żywo na otwartym kanale SuperPolsatu oraz Polsatu Sport od 20:05. Z kolei przedmeczowe studio na Polsacie Sport rozpocznie się o 18:00. Dostępny będzie również płatny stream online na platformie IPLA.TV, którego wykupienie kosztuje 5 złotych.

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News