Legia Warszawa
AGENCJA SE/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 22 Października 2020

Były prezes Legii Warszawa wraca do polskiej piłki. Oficjalnie: Bogusław Leśnodorski w zasłużonym klubie

Legia Warszawa jeden z najlepszych swoich okresów w ostatnich latach zanotowała pod rządami Bogusława Leśnodorskiego. Biznesmen sprzedał jednak swoje udziały Dariuszowi Mioduskiemu i odszedł z klubu, nad czym ubolewa spora część kibiców stołecznej ekipy. Teraz Leśnodorski postanowił wrócić do futbolu i rozpoczyna pracę w innym znanym polskim klubie.

Legia Warszawa pod rządami Bogusława Leśnodorskiego zdołała wywalczyć największy sukces w ostatnich latach działalności klubu. W 2016 roku “Wojskowi” awansowali do Ligi MIstrzów. Teraz były sternik mistrzów Polski będzie odpowiadał za sukcesy innego polskiego zespołu. Leśnodorski wraca do piłki nożnej.

Na jaw wyszedł sekret zmarłego Dariusza Gnatowskiego. Tuż przed śmiercią udzielił ważnego wywiadu, aktor zdradził tajemnicęNa jaw wyszedł sekret zmarłego Dariusza Gnatowskiego. Tuż przed śmiercią udzielił ważnego wywiadu, aktor zdradził tajemnicęCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch ma niewyobrażalnie piękną posiadłość. Dom za miliony złotych, wygląda jak prawdziwy pałac
  2. Wiadomość z ostatniej chwili: rzecznik rządu potwierdził. Wszyscy Polacy oficjalnie dowiedzą się jutro
  3. Dramatyczne wieści obiegły polskie media. Idol wielu Polaków ma koronawirusa, trafił do szpitala


Legia Warszawa. Bogusław Leśnodorski wraca do futbolu

Zaskakujące informacje pojawiły się w polskich mediach w czwartkowe południe. Były właściciel Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski postanowił ponownie zaangażować się w rozwój polskiej piłki i rozpocznie pracę w zasłużonym klubie. Nie będzie to jednak żadna z ekip występujących w Ekstraklasie.

Bogusław Leśnodorski, który odpowiada za największe sukcesy Legii Warszawa w ostatnich latach, zaangażował się w nowy projekt. Został on członkiem rady nadzorczej Motoru Lublin, który występuje obecnie w drugiej lidze.

W klubie z województwa lubelskiego doszło do sporych zmian. Niedawno inwestorem i właścicielem został jeden z najbogatszych Polaków, czyli Zbigniew Jakubas, a teraz poinformowano o zmianach w zarządzie zasłużonego klubu.

Na czele rady nadzorczej stanie Marta Daniewska, wskazana na to stanowisko przez Zbigniewa Jakubasa, Bogusław Leśnodorski obejmie funkcję wiceprzewodniczącego rady nadzorczej. Jej skład uzupełniają Kamil Balcerek, Tomasz Widerlik oraz Robert Zyśko i Piotr Dreher.

Adam Małysz zdradził tajemnicę mediom. Powiedział o sytuacji polskich skoczków, ważne informacje przed Pucharem ŚwiataAdam Małysz zdradził tajemnicę mediom. Powiedział o sytuacji polskich skoczków, ważne informacje przed Pucharem ŚwiataCzytaj dalej


Leśnodorski w składzie zarządu Motoru Lublin

Jak informowaliśmy jakiś czas temu, plany nowego właściciela Motoru Lublin są bardzo ambitne. Zbigniew Jakubas planuje wybudowanie nowoczesnej akademii i ośrodka treningowego i chce, by jego zespół w ciągu pięciu lat wywalczył awans do Ekstraklasy.

W tym celu, jak widać, biznesmen otacza się ludźmi, którzy mają doświadczenie w kierowaniu drużyną i znają się na piłce nożnej. Bogusław Leśnodorski może znacznie pomóc w rozwoju klubu z Lublina.

Bogusław Leśnodorski w 2014 roku został współwłaścicieli Legii Warszawa i przez kolejne trzy lata był współtwórcą sukcesów klubu z ulicy Łazienkowskiej. Pod jego rządami Legia trzy razy została mistrzem Polski, a także wywalczyła awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Po odejściu z Legii w 2017 roku i sprzedaniu swoich udziałów Dariuszowi Mioduskiemu Bogusław Leśnodorski pomagał między innymi ratować znajdującą się na skraju upadku Wisłę Kraków, a także był wymieniany jako kandydat do fotela prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Źródło: Motor Lublin

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jarosław Kaczyński przeszedł test na koronawirusa. Media dotarły do wyniku
  2. Uważaj na fałszywe SMS-y od sanepidu, które potrafią nieźle nastraszyć. Możesz też stracić ogromne pieniądze
  3. Kamil Stoch ma niewyobrażalnie piękną posiadłość. Dom za miliony złotych, wygląda jak prawdziwy pałac
  4. Kolega Roberta Lewandowskiego powiedział, kto jest najlepszym piłkarzem świata. Potężny cios w stronę Polaka
  5. Dramatyczne wieści obiegły polskie media. Idol wielu Polaków ma koronawirusa, trafił do szpitala
  6. Zderzenie Audi z autobusem w Katowicach - Kto zawinił?
  7. “Mgła mózgowa” u pacjentów z Covid-19. Wyjaśniamy, co to takiego

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News