Mariusz Pudzianowski dom
screen - youtube.com/Mariusz Pudzianowski
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 6 Grudnia 2020

Mariusz Pudzianowski pławi się w luksusach. Ma dom jak z bajki, przypomina pałac

Mariusz Pudzianowski od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. Polski strongman buduje swoją karierę jako zawodnik mieszanych sztuk walki. "Pudzian" znany jest z tego, że bardzo chroni swoją prywatność. Fani na jego najnowszym nagraniu w końcu mieli okazję zobaczyć jego oszałamiającą posiadłość. Wojownik MMA może pochwalić się przeogromnym domem, którego mogą mu pozazdrościć najbogatsi ludzie w Polsce.

  • Mariusz Pudzianowski od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. Mimo to kibice niewiele wiedzą o jego życiu prywatnym.
  • Polak na ostatnim nagraniu w końcu pokazał swój dom.
  • Posiadłość popularnego "Pudziana" robi olbrzymie wrażenie.

Mariusz Pudzianowski od lat jest jednym z najbardziej znanych polskich sportowców. Swoją sławę zbudował znakomitymi występami w zawodach strongmanów. Na swoim koncie ma pięć tytułów mistrza świata.

Mariusz Pudzianowski pokazął dom w pełnej okazałości

Po zakończeniu kariery strongmana rozpoczął swoją przygodę w MMA. Pudzianowski w oktagonie stoczył już 21 walk, z czego wygrał 13 i 7 przegrał. Do tego znany jest jako wzięty biznesmen. Polak prowadzi z sukcesem m.in.: własną firmę transportową.

Polski zawodnik bardzo chroni swoją prywatność. Jego fani bardzo niewiele wiedzą o jego życiu poza sportem. Za sprawą najnowszego nagrania, w końcu mogli zobaczyć jego posiadłość w pełnej okazałości.

W niedzielę rano "Pudzian" na swoim Instagramie zamieścił wideo motywujące jego fanów do codziennych treningów. W tle fani mogli dostrzec ogromną posiadłość polskiego zawodnika MMA.

Dzięki najnowszemu nagraniu Pudzianowskiego wiadomo, jak wygląda część jego ogromnej posiadłości. Do jego domu prowadzi szeroka metalowa brama, a całość jest otoczona murem z czerwonej cegły. Na jednym z ujęć można zauważyć, że do samego domu prowadzi długa droga, ułożona w szpalerze z wysokiego żywopłotu.

Pudzianowski pokazał swoją wspaniałą posiadłość

Wcześniej fani mieli okazję zobaczyć wnętrze domu Pudzianowskiego. Na co dzień były strongman i Najsilniejszy Człowiek Świata mieszka w rodzinnej Białej Rawskiej. Jego dom jest ogromy i robi oszałamiające wrażenie.

Cała posiadłość ma mnóstwo pokoi, w których znajdują się kolejne trofea wygrywane przez Pudzianowskiego. Do dyspozycji zawodnik ma także ogromną siłownię. Wrażenie robi szczególnie kolekcja zebrana w jego garażu.

Były najsilniejszy człowiek na świecie posiada imponujące egzemplarze. W jego kolekcji można zobaczyć takie auta jak choćby Jeep Grand Cherokee, Hummer, Mercedes S 55 AMG czy Lamborghini Murcielago LP640.

Kibice sportów walki z niecierpliwością czekają na powrót do oktagonu Mariusza Pudzianowskiego. Popularny siłacz ostatnią walkę stoczył jeszcze w zeszłym roku. W marcu miał ponownie zaprezentować się podczas gali federacji KSW, jednak jego plany pokrzyżowała kontuzja i wybuch pandemii koronawirusa.

Sam Pudzian już w czerwcu zapowiedział, że jeszcze wróci do Oktagonu. Początkowo spekulowano, że jego następna walka miała się odbyć w grudniu. Na razie nie wiadomo, z kim będzie się mierzył "Pudzian". Polak chciałby wziąć rewanż na Australijczyku Peterze Grahamie, który pokonał Pudzianowskiego w październiku 2015 roku.

Mariusz Pudzianowski dom

Mariusz Pudzianowski dom

Mariusz Pudzianowski dom

fot.: MTV/Instagram - @pudzianofficial

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News