Mariusz Pudzianowski
TOMASZ RADZIK/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Grudnia 2020

Mariusz Pudzianowski ocieka w luksusie. Jego dom to prawdziwy pałac, wydał grube miliony (FOTO)

Mariusz Pudzianowski od lat zalicza się do grona ulubionych sportowców polskich kibiców. Popularny “Pudzian” zdobył sławę dzięki fantastycznym występom w zawodach strongman i oktagonie KSW. Sława i sukces niosą ze sobą także wielkie pieniądze. Dzięki nim idol wielu Polaków może pozwolić sobie na wielki luksus. Widać to zwłaszcza po domu, w jakim mieszka. 

  • Mariusz Pudzianowski to jeden z najpopularniejszych sportowców w Polsce
  • Dzięki sukcesom w zawodach strongman i KSW Pudzianowski zarobił majątek
  • Sportowiec prowadzi również liczne biznesy
  • Pudzianowski pokazał swój imponujący dom kibicom

Mariusz Pudzianowski od wielu lat ciężko pracuje na sportowe sukcesy. Przyniosły mu wielkie uznanie, ale zainteresowanie ze strony Polaków. Wielu kibiców zaskoczyła informacja o tym, jak mieszka ich idol. Dom “Pudziana” robi niesamowite wrażenie.

Na jaw wyszła prawda o religii Marcina Gortata. Wiele Polaków padnie z zaskoczenia, mocne stanowiskoNa jaw wyszła prawda o religii Marcina Gortata. Wiele Polaków padnie z zaskoczenia, mocne stanowiskoCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:


Mariusz Pudzianowski zapracował na wielką fortunę i luksusy

Kibice sportów walki z niecierpliwością czekają na powrót do oktagonu Mariusza Pudzianowskiego. Popularny siłacz ostatnią walkę stoczył jeszcze w zeszłym roku. W marcu miał ponownie zaprezentować się podczas gali federacji KSW, jednak jego plany pokrzyżowała kontuzja i wybuch pandemii koronawirusa.

Pudzianowski nie próżnuje jednak w czasie, gdy większość wydarzeń sportowych zmaga się z problemami organizacyjnymi z powodu COVID-19. Jak można się domyślać “Pudzian” dba o formę, a w międzyczasie dogląda swoich spraw biznesowych. Często komunikuje się także z fanami.

Kilka tygodni temu Mariusz Pudzianowski pochwalił się na Instagramie efektownymi samochodami należącymi do jego firmy transportowej. Niestety maszyny spotkał przykry incydent. Wandale uszkodzili naczepy tirów. “Pudzian” był wściekły.

- Szkoda, że mnie tam czasami nie ma, bo bym im te łapy poprzetrącał za te nożyki i robienie oczek na naczepach. Nowe naczepy i oczka porobione. Tylko wyjść, przyczaić się w nocy i łapy przetrącić im wszystkim - relacjonował gwiazdor na Instagramie.

Właśnie dzięki umiejętnie prowadzonym interesom, a także oczywiście wieloletnim występom i sukcesom na arenach sportowych całego świata, Mariusz Pudzianowski może pozwolić sobie na luksusowe życie. Jakiś czas temu postanowił zdradzić kibicom, jak wygląda jego dom.

Córka Adama Małysza nie mogła wytrzymać. Na jaw wyszła straszna prawda, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCórka Adama Małysza nie mogła wytrzymać. Na jaw wyszła straszna prawda, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCzytaj dalej


Niesamowity dom “Pudziana”

Budynek jest imponujący i naprawdę duży. Na jego terenie jest wszystko, czego potrzebuje były mistrz świata strongman. Znajduje się tam m.in. imponująca siłownia, gdzie Pudzianowski może podczas pandemii dbać o utrzymanie jak najlepszej formy.

Pudzianowski mieszka w swoim rodzinnym mieście, czyli Białej Rawskiej. Kolejne pokoje w jego imponującym domu zajmują liczne trofea, jakie zdobył przez lata startów w zawodach. Idol Polaków kolekcjonuje także luksusowe auta.

W sporym garażu, który znajduje się na terenie posiadłości Mariusza Pudzianowskiego, chowa on prawdziwe skarby motoryzacji. W kolekcji sportowca są m.in. Jeep Grand Cherokee, Hummer, Mercedes S 55 AMG czy Lamborghini Murcielago LP640.

Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski

Źródło: MTV/se.pl

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News