Materiały Partnera
Materiały Partnera
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 15 Marca 2021

Mecze polskiej Ekstraklasy w Totalbet aplikacja mobilna

Kto wygra polską Ekstraklasę w sezonie 2020/2021? Kursy na zwycięstwo z Totalbet aplikacja mobilna i nasze typy bukmacherskie.

Polska Ekstraklasa w aplikacji Totalbet

Polacy uwielbiają obstawiać zakłady bukmacherskie. Świadczą o tym niechybnie rosnące obroty firm bukmacherskich w naszym kraju. Wśród sportów, które są obstawiane najczęściej przez polskich graczy znajduje się piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis czy hokej na lodzie. Polscy gracze, według statystyk, jakie udostępnia nam prowadzona przez bukmachera Totalbet aplikacja, najbardziej lubują się w obstawianiu piłki nożnej. W poniższym artykule sprawdzimy, jakie polskie ligi piłkarskie dostępne są w aplikacji Totalbet oraz jakie drużyny wiodą prym w aktualnym sezonie ligowym.

Zakłady na Ekstraklasę w sezonie 2020/21

Krajowa Ekstraklasa to po Lidze Mistrzów, angielskiej Premier League, włoskiej Serie A najczęściej obstawiana liga piłkarska pośród polskich graczy. Drużyny takie jak Lech Poznań, Wisła Kraków, Legia Warszawa, Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze, Piast Gliwice – te nazwy klubów zna każdy polski kibic.

Już pobieżny rzut oka na ofertę bukmacherów, np. dostępna w Totalbet aplikacja, pokazuje nam, że Ekstraklasa jest w Polsce nie mniej popularna niż Liga Mistrzów. Sprawia to, że wybór dostępnych rynków jest zawsze niezwykle szeroki. Możemy obstawiać tu zwycięzcę każdego meczu, zakłady na powyżej lub poniżej, handicapy czy też zakłady na cały sezon. Z tego właśnie powodu postanowiliśmy stworzyć dla Ciebie ten krótki poradnik obstawiania Ekstraklasy, w którym dowiesz się, jakie rodzaje zakładów są najlepszym pomysłem, a które z nich są nieodpowiednie. Podpowiemy Ci również, gdzie najlepiej szukać najwyższych kursów i która aplikacja bukmacherska najlepiej sprawdzi się w obstawianiu krajowej ligi.

Zaskakujące drużyny w czołówce PKO BP Ekstraklasy

PKO BP Ekstraklasa to najważniejsze prowadzone przez PZPN rozgrywki. Najwyższa polska klasa rozgrywkowa to 16 drużyn, z których 3 pierwsze grają w europejskich a ostatnia spada do 1 Ligi. Jak na razie, na pozycji lidera PKO BP Ekstraklasy znajduje się Legia Warszawa. To, samo w sobie, nie jest zaskoczeniem, bo Legia Warszawa to jedna z tych drużyn, która rokrocznie bije się w lidze o najwyższe cele. Zaskoczeniem na pewno może być skład czołówki tabeli krajowej ligi.

Legia wyprzedziła w ostatniej kolejce Pogoń Szczecin. Ich przewaga nad portowcami to zaledwie 1 punkt. Dopiero ostatnia przegrana z Wisłą Kraków przegrała dobrą passę Pogoni. Dotychczas zgromadzili oni aż 35 punktów w 18 spotkaniach, w ochy rzuca się dobra defensywa portowców. W całym sezonie Pogoń Szczecin straciła zaledwie 10 goli, w porównaniu z liderem, Legią, która straciła 19 bramek, ten wynik musi robić wrażenie. Więcej informacji o zakładach piłkarskich można znaleźć na stronie internetowej mightytips.

Jeszcze większym zaskoczeniem jest drużyna, która znajduje się na trzecim miejscu w tabeli. Raków Częstochowa jeszcze parę sezonów temu grał na zapleczu PKO BP Ekstraklasy, obecnie jednak znajdują się w pierwszej trójce, posiadając aż 4 punkty przewagi nad kolejnym Górnikiem Zabrze. Mimo niezbyt udanej passy w styczniu i lutym, gdzie nie odnieśli zwycięstwa w 4 kolejnych meczach, wygrana z Zagłębiem Lubin pozwoliła utrzymać miejsce w czołówce.

Kursy na zwycięzcę PKO BP Ekstraklasy w aplikacji Totalbet

Kursy bukmacherskie, jak zawsze dają nam pewien podgląd na to, jak wyceniane są szanse poszczególnych na zwycięstwo lub utrzymanie czołowej pozycji w tabeli ligowej. Jedne z najlepszych kursów na polskie rozgrywki piłkarskie posiada na pewno, należąca do bukmachera Totalbet aplikacja mobilna. W przypadku polskiej Ekstraklasy, kursy jednoznacznie wskazują na to, że ogromnym faworytem do jej wygrania jest Legia Warszawa. W Totalbet aplikacja, kurs na takie zdarzenie wynosi zaledwie 1,20, czyli jest relatywnie niski, biorąc pod uwagę, że to zakład długoterminowy. Zwycięstwo drużyny znajdującej się drugim miejscu, czyli Pogoni Szczecin wyceniane jest aż na 7,50. To ogromna różnica, biorąc pod uwagę, że oba te zespoły dzieli zaledwie 1 punkt w tabeli ligowej.

ekstraklasa

Raków Częstochowa, czyli drużyna, która znajduje się na trzecim miejscu w tabeli posiada kurs na wygraną równy 10,0. Oznacza to, że bukmacherzy nie dają mu za wielkich szans na wygranie polskiej Ekstraklasy. Jeszcze gorzej wygląda to w przypadku Lecha Poznań, tradycyjnie najmocniejszego rywala Warszawskiej Legii. Poznaniacy w tym sezonie przeżywają ogromny kryzys. Mimo mocnej kadry drużyna Lecha jest dopiero 11 w ligowej tabeli, w której sąsiaduje z Wisłą Kraków – inną drużyną żyjącą wspomnieniami dawnych sukcesów. W aplikacji Totabet kurs na zwycięstwo Lecha Poznań wynosi aż 100 do 1, co dobitnie pokazuje, jak małe są szanse poznaniaków na sukces.

Nasze typy na sezon ligowy 2020/2021

Mimo, że sezon ligowy 2020/2021 w Polsce będzie powoli dobiegał końca, nic w PKO BP Ekstraklasie nie jest jeszcze rozstrzygnięte. Przewagę ma Warszawska Legia, jednak zaledwie 1 oczko wyżej od Pogoni Szczecin na pewno nie może być nazwane bezpieczną zaliczką. Mimo wszystko, Legia Warszawa posiada mocniejszą i wyraźnie szerszą kadrę od pozostałych zespołów w czołówce. Legia, przyzwyczajona jest do grania jednocześnie w lidze i pucharach, podczas gdy jej rywale posiadają dużo węższe kadry. Skutkiem czego, nawet kontuzja lub wypadnięcie z gry jednego istotnego gracza może poważnie wpłynąć na wyniki i grę całego zespołu.

Wskutek powyższego, to właśnie Legię Warszawa uznajemy za największego obecnie faworyta do wygrania krajowych rozgrywek. Kurs, który wynosi 1,20 nie jest może najwyższy, ale naszym zdaniem dobrze odzwierciedla szanse poszczególnych drużyn na sukces.

Podsumowanie

Polska Ekstraklasa piłkarska bywa przez wielu wyśmiewana. Kibice krytykują jej poziom, wyprzedaż wszystkich obiecujących zawodników do zachodnich klubów czy coroczne kompromitacje w europejskich pucharach. Mimo wszystko, PKO BP Ekstraklasa to wciąż najbardziej popularne rozgrywki w krajowych bukmachera. Powyżej przedstawiliśmy Wam kursy na zwycięzcę ligi, dostępne w Totalbet aplikacja oraz naszego faworyta. Mamy nadzieję, że ten artykuł okazał się dla Ciebie pomocny.

Tekst zewnętrzny

LEGALNY BUKMACHER. TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet na okres 6 lat z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

KOMUNIKAT O KONSEKWENCJACH UDZIAŁU W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH Zgodnie z art. 89 ust. 1 pkt 3 Ustawy o grach hazardowych karze pieniężnej podlega uczestnik w grze hazardowej urządzanej bez koncesji lub zezwolenia. Zgodnie z art. 107 § 2 Kodeksu karnego skarbowego karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym. Zgodnie z art. 109 kks uczestnik w grze losowej, zakładzie wzajemnym, grze na automacie, urządzonych lub prowadzonych wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia, podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych.

KOMUNIKAT O RYZYKU ZWIĄZANYM Z UCZESTNICTWEM W ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH Pamiętaj, że uczestnictwo w zakładach wzajemnych jest hazardem. Uprawiając hazard można stracić kontrolę nad graniem i uzależnić się. Uprawianie patologicznego hazardu, czyli tego, będącego wynikiem uzależnienia, może w skrajnych przypadkach prowadzić do zadłużenia, problemów zdrowotnych, zawodowych oraz rodzinnych. Pamiętaj, aby uczestnicząc w zakładach bukmacherskich: nigdy nie pożyczać pieniędzy na grę; nigdy nie starać się odrobić strat po przegranej grze; zachować równowagę pomiędzy grą i innymi zajęciami; nie traktować gry jako sposób na zarabianie pieniędzy; grać tylko pieniędzmi przeznaczonymi na rozrywkę, nie używać tych przeznaczonych na codzienne wydatki.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News