Piotr Żyła
Instagram.com/piotr_zyla_official
Autor - 9 Lipca 2020

Polscy skoczkowie rozebrali się i pokazali muskuły. Największe wrażenie zrobił Piotr Żyła (FOTO)

Piotr Żyła po raz kolejny zaskoczył fanów, tym razem jednak w całkiem inny sposób niż każdy mógłby się spodziewać. Razem z kolegami z kadry Żyła zapozował do zdjęcia, na którym wszyscy prezentują nagie torsy, ale to zdecydowanie skoczek z Cieszyna zrobił największe wrażenie na fankach.

Piotr Żyła ostatnio rozbawiał do łez swoich fanów wpisami na temat wyborów prezydenckich. Teraz wraz z innymi skoczkami przebywa on na zgrupowaniu kadry w Karyntii w Austrii, gdzie przygotowują się oni do Letniego Grand Prix. Oprócz trenowania skoków narciarskich Polacy trenują również... jazdę na nartach wodnych czym na Instagramie pochwalił się Jakub Wolny.

Piotr Żyła przyćmił kolegów z kadry

Na zdjęciu udostpęnionym przez 25-letniego skoczka oprócz niego pozują także Maciej Kot, Stefan Hula oraz wspomniny już Piotr Żyła. Pod postem zaraz znalazła się masa komentarzy na temat umięśnienia Piotra Żyły, który zrobił największą furorę i zdecydowanie skradł całe show kolegom z reprezentacji.

Piotr Żyła

- Nad jeziorkiem na nartach wodnych - napisał Jakub Wolny pod zdjęciem. Zaraz też pojawiła się pod nim masa komentarzy, głównie fanek, podziwiających mięśnie brzucha Piotra Żyły. "Jaki brzuszek panie Piotrku", "Piotruś jaki sześciopak" to tylko część z wielu komentarzy chwalących formę Żyły.

Przygotowania do Letniego Grand Prix idą pełną parą

Polscy skoczkowie jednakże już opuścili słoneczną Karyntię i przenieśli się do Bischofshofen, gdzie dalej będą szlifować formę przed inauguracją letniego sezonu. Letnie Grand Prix rozpocznie się prawdopodobnie w dniach 22-23 sierpnia w Wiśle-Malince. Warto wspomnieć jednak, że Austriacki Związek Narciarski odwołał wszystki międzynarodowe zawody aż do 4 października. Nie wiadomo także, że czy uda się przeprowadzić finałowe zawody Grand Prix w niemieckim Klingethal, zaplanowane na 3 października.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News