Robert Lewandowski samochód
Robert Lewandowski - Instagram
Autor Piotr Bernaciak - 6 Kwietnia 2020

Robert Lewanowski szpanuje nowym samochodem. Luksus, o którym może śnić każdy (FOTO)

Robert Lewandowski postanowił opublikować zdjęcie, które wzbudziło powszechne zainteresowanie ze strony fanów. Wszystko przez to, że postanowił on pochwalić się swoim nowym nabytkiem.

Robert Lewandowski po raz pierwszy pojawił się dziś na treningu Bayernu Monachium. Klub stwierdził, że indywidualne ćwiczenia wśród zawodników nie mogą trwać wiecznie, dlatego zdecydowano się wznowić je drużynowo już dzisiaj - w nieco odświeżonej formule. Póki co zawodnicy trenują w grupach złożonych z trzech lub pięciu osób, a Robert Lewandowski ćwiczy wraz z Ivanem Perisiciem i Niklasem Sule.

Dziś Polak przyjechał na trening nowym samochodem, wywołując wielkie poruszenie wśród internautów. Wielu z nich nie kryło podziwu na widok samochodu kapitana polskiej reprezentacji. Nie da się ukryć, że Lewandowski ma czym szpanować.

Robert Lewandowski pokazał nowy samochód

Nowy samochód Roberta Lewandowskiego to Porsche 911 Speedstar, a więc prawdziwy rarytas. Jak się dowiadujemy, wartość tego samochodu osiąga aż 1,3 miliona złotych, co stanowi prawdziwą fortunę! Nie da się ukryć, że nasz napastnik może być dumny ze swojego nowego nabytku, który zrobił gigantyczne wrażenie na wszystkich kibicach Bayernu i polskiej drużyny narodowej.

Co ciekawe, samochód Polaka to najdroższy model Porsche dostępny w aktualnej ofercie. Nic dziwnego, że auto wzbudziło wielką sensację. Jest to limitowany model, który za kilka lat może znacznie przebić aktualną cenę.

Robert Lewandowski ma nowe Porsche

ZOBACZ AUTO ROBERTA LEWANDOWSKIEGO:

Porsche

fot. kolbert-press/Ulrich Gamel via www.imago-images.de/Imago Sport a

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News