Robert Lewandowski trudne dzieciństwo
YouTube - Onet
Autor Piotr Bernaciak - 17 Kwietnia 2020

Robert Lewandowski przedstawił drastyczne szczegóły swojej młodości. Był tak biedny, że nie starczało mu na jedzenie

Robert Lewandowski postanowił opowiedzieć o tym, co miało miejsce wiele lat temu za czasów jego młodości. Chodzi o lata, gdy nasz napastnik nie zarabiał jeszcze gigantycznych pieniędzy jako światowej klasy gwiazda futbolu. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że wtedy w jego domu naprawdę się nie przelewało.

Robert Lewandowski na swoją obecną sytuację zapracował sobie fenomenalnymi sezonami w barwach polskich klubów, dzięki którym dostał szansę w Bundeslidze i został jej gwiazdą. Mało kto wie o tym, że przed laty jego sytuacja rodzinna wcale nie była dobra. Jak się okazuje, nasz napastnik na początku kariery wcale nie miał łatwego życia, o czym teraz opowiedział.

W "Twoim Stylu" ukazał się wywiad z Robertem Lewandowskim, w którym miał on okazję opowiedzieć o przykrych wydarzeniach z jego dzieciństwa. Kibice mogli dowiedzieć się, że nie zawsze zarabiał on miliony złotych i w przeszłości miał spore problemy z tym, by znaleźć pieniądze na najpotrzebniejsze rzeczy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz zdradził swój największy sekret. Te zdjęcia mówią wszystko, wielka niespodzianka (FOTO)
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze
Bieganie. Czy można już biegać? Mamy jasną odpowiedź dla wszystkich dbających o sylwetkęBieganie. Czy można już biegać? Mamy jasną odpowiedź dla wszystkich dbających o sylwetkęCzytaj dalej

Robert Lewandowski opowiedział smutne szczegóły

Jak się okazuje, nawet w pierwszych latach związku z Anną Stachurską Robert Lewandowski znajdował się często w trudnej sytuacji, w trakcie której niejednokrotnie nie starczało mu pieniędzy na najpotrzebniejsze wydatki. Pomimo stypendium sportowego w wysokości 2000 złotych nie zawsze udawało się samodzielnie utrzymywać i dziś piłkarz wspomina, że musiał składać się ze swoją ówczesną dziewczyną.

Jako przykład swojej trudnej sytuacji w tamtych latach Robert Lewandowski przywołał również sytuację, gdy zniszczeniu uległ fiat bravo, którym wówczas jeździł. Nie da się ukryć, że naprawa była dla niego sporym wydatkiem.

Z ostatniej chwili: znany piłkarz zatrzymany przez policję. Bardzo poważny zarzutZ ostatniej chwili: znany piłkarz zatrzymany przez policję. Bardzo poważny zarzutCzytaj dalej

Robert Lewandowski udzielił wywiadu

- Pojechałem nim złożyć papiery na studia, w bramie wystawał kołek, zaczepiłem, miska olejowa poszła. Musiałem na naprawę wydać 1400 zł, a jako młody piłkarz dostawałem 2000 stypendium. Ania zaproponowała, że naprawimy fiata na spółkę - powiedział Robert Lewandowskim w "Twoim Stylu".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kraj, w którym sytuacja jest najgorsza. Wcale nie USA czy Włochy, wielu będzie zaskoczonych
  2. Służby pilnie poszukują klientów Lidla. Robiłeś wtedy zakupy? Natychmiast zgłoś się do sanepidu
  3. Xavi i Iniesta wrócą do Barcelony? Zadziwiające doniesienia hiszpańskich mediów
  4. Kibice na całym świecie w żałobie. Mistrz świata zginął, osierocił czwórkę dzieci
  5. Patogwiazdor Fame MMA został dziennikarzem. Sprowadził kontrowersyjnego gościa
  6. Aż 7 banków ostrzega swoich klientów przed kłopotami. Przygotuj się na problemy z dostępem do pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News