Robert Lewandowski
vod.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 29 Czerwca 2020

Tak wygląda dom Roberta Lewandowskiego. Fotografie gigantycznej posiadłości zwalają z nóg, niejeden mógłby się zgubić

Robert Lewandowski z pewnością broni swojej prywatności, jednak nie zawsze da się jej dochować za wszelką cenę. Na jaw wyszły zdjęcia jego ogromnej posiadłości, które zwalają z nóg. Z pewnością chciałby chciałby spędzić w takim domu przynajmniej kilka dni.

Robert Lewandowski jest bez wątpienia jedną z najważniejszych postaci w historii polskiego sportu i dowodem na to, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko. Od lat gra w topowym, europejskim klubie, jakim jest Bayern Monachium i z roku na rok udowadnia, że jest coraz lepszy. Bawarczycy cenią sobie grę Polaka i płacą mu za to rekordowe, jak na polskiego sportowca pieniądze, a sam Lewandowski wie, jak je wydawać. Oprócz szybkich, sportowych samochodów, piłkarz może się pochwalić pięknym domem. Trzeba przyznać, że taki pałac może się śnić każdemu.

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski mieszka w prawdziwym pałacu. Przepiękna posiadłość piłkarza

Redakcją, która uchwyciła dom Roberta Lewandowskiego jest Onet. Dziennikarze na zlecenie vod.pl uchwycili z lotu ptaka piękną posiadłość, która jest domem Roberta i Anny Lewandowskich. Wszyscy goście państwa Lewandowskich mają do swojej dyspozycji piękny ogród, a także pomost, na którym można cumować łódki.

O ile sam piłkarz nigdy nie chwalił się pływaniem w łodzi, można jedynie podejrzewać, że spędza tak wolny czas. Trzeba jednak przyznać, że otoczenie drzew, dużo zieleni i piękna budowla zapewnia całej rodzinie luksus, o którym wielu może śnić.

Lewandowscy chwalą się domem na Instagramie

O ile państwo Lewandowscy nigdy nie pokazali całego swojego domu, o tyle możemy jedynie domniemywać, jaki jest on w środku. W dużym stopniu dlatego, że zarówno Anna, jak i Robert Lewandowscy pokazują wnętrza na swoim Instagramie. Jak wiadomo, mają salę do ćwiczeń, a duża liczba okien zapewnia piękne oświetlenie i widoki na podwórko.

Nie da się ukryć, że Robert Lewandowski ma dobry gust co do architektury i wraz z żoną stworzyli swojej rodzinie miejsce, gdzie piłkarz może odpoczywać po ciężkiej pracy na boisku. Takiego domu może pozazdrościć im każdy.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News