Robert Lewandowski
FRANCK FIFE/AFP/East News
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 28 Kwietnia 2020

Robert Lewandowski pokazał nową fryzurę. Fani porównują go do znanego piosenkarza (FOTO)

Robert Lewandowski słynie z dbałości nie tylko o trening i formę sportową, ale również o swój wizerunek. Na Instagramie jego żony Anny Lewandowskiej snajpera Bayernu Monachium zobaczyliśmy w zupełnie nowej odsłonie. Fani nie kryli zdziwienia.

Fryzura Roberta Lewandowskiego stanowi istotny element jego image'u. Świadczy o tym m.in. kampania reklamowa, którą zrealizował wspólnie z jednym ze znanych producentów szamponu. Kapitana reprezentacji Polski oglądaliśmy już w róznych uczesaniach, a także kolorach włosów. Przed laty "Lewy" przefarbował się na blond, przez co na murawie wyróżniał się nie tylko umiejętnościami piłkarskimi. Tym razem zaprezentował inne uczesanie.

Robert Lewandowski w nowym wcieleniu

Piłkarz, podobnie jak cała reszta społeczeństwa nie może skorzystać z usług fryzjera z powodu epidemii koronawirusa. Zamknięcie zakładów fryzjerskich spowodowało, że czupryna "Lewego" urosła, a piłkarz z trudem radzi sobie z niesfornymi włosami.

Nowe uczesanie możemy podziwiać na nowym zdjęciu, które na swoim Instagramie opublikowała Anna Lewandowska. Pierwsza para polskiego sportu zaprezentowała zdjęcie z treningu, który odbyła w warunkach domowych. Oprócz hantli, gryfów i innych sprzętów fitness widzimy ciążowy brzuszek Anny oraz nową fryzurę Roberta.

Fani "Lewego" nie mogą się nadziwić

Kojarzony z raczej krótką fryzurą i wygolonymi bakami Lewandowski zaskoczył swoich sympatyków. "Ja myślałam, że ma czapkę i powiększyłam zdjęcie. Fajnie wiedzieć, że nie tylko my szaraczki tęsknimy za fryzjerem" - pisze jedna z komentujących. "Robert, jaki busz na głowie!" - śmieje się kolejna. Pojawiły się także liczne porównania. Nanbardziej przypadło nam do gustu nawiązanie do jednej z gwiazd polskiej estrady. "Niczym Jerzy Połomski!" - czytamy. Nic dodać, nic ująć!

Robert Lewandowski

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News