Ronaldinho
instagram.com/ronaldinho
Autor Mateusz Wysokiński - 6 Marca 2020

Wiemy, czy Ronaldinho uniknie więzienia. Zwrot akcji w sprawie zatrzymania legendy

Ronaldinho wraz z bratem zostali zatrzymani na granicy między Brazylią a Paragwajem. Były zawodnik FC Barcelony i reprezentacji Brazylii został skierowany do aresztu za posługiwanie się fałszywym paszportem, który miał mu dać przepustkę na wjazd do sąsiedniego kraju. Paragwajskie organy ścigania podjęły decyzję w sprawie przyszłości legendy Canarinhos.

Ronaldinho ma nie lada problemy. Legendarny Brazylijczyk, który czarował w barwach Paris Saint Germain, FC Barcelony i AC Milan został zatrzymany na granicy między Brazylią a Paragwajem. Piłkarz miał ze sobą podrobiony paszport, który miał wykorzystać przy przekroczeniu granicy, aby dotrzeć na imprezę do jednego z paragwajskich kasyn. Piłkarz, który przez swoje długi stracił brazylijski paszport i ma urzędowy zakaz opuszczania Kraju Kawy, został przesłuchany przez prokuraturę, a ta podjęła decyzję w sprawie jego przyszłości.

Wielka tragedia odebrała głos kibicom. Ośmiu piłkarzy zginęło w trakcie drogi na meczWielka tragedia odebrała głos kibicom. Ośmiu piłkarzy zginęło w trakcie drogi na meczCzytaj dalej

Ronaldinho i jego brat zostali zatrzymani. Podawali się za Paragwajczyków

Z racji tego, że były piłkarz FC Barcelony jest postacią charakterystyczną i znaną na całym świecie, to pomysł podrobienia dokumentu może wydawać się co najmniej dziwny. Sam piłkarz jest także pod kontrolą brazylijskiej policji i izby skarbowej, która domaga się wypłaty długów liczących kilka milionów euro.

Zawodnik wylądował w areszcie wraz z bratem i dzisiaj zostali przesłuchani przez paragwajski wymiar sprawiedliwości. Legendarny Brazylijczyk miał tłumaczyć się, że nie wiedział, że takie działanie jest przestępstwem i dopuścił się go "niechcący", ponieważ bardzo zależało mu na wizycie u przyjaciela.

Kibice nie mogą uwierzyć. Znana sportsmenka obraziła Polaków. Wszystko nagrała kamera (WIDEO)Kibice nie mogą uwierzyć. Znana sportsmenka obraziła Polaków. Wszystko nagrała kamera (WIDEO)Czytaj dalej

Paragwajskie władze podjęły decyzję

Ostatecznie, mistrz świata z 2002 roku został uniewinniony przez paragwajskie organy ścigania, które przyznały, że występ Brazylijczyka nie spotka się z karą. W zamian za darowanie wolności, legendarny gracz FC Barcelony ma pomóc jednej z wybranych organizacji charytatywnych i zapłacić odpowiednią grzywnę.

- Bracia zgodzili się na karę alternatywną. Może być to grzywna na rzecz lokalnej organizacji charytatywnej - informuje BBC.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszystkie loty odwołane. Upada największa, regionalna linia lotnicza w Europie
  2. Paweł Królikowski będzie pochowany w Warszawie. Syn podał datę jego pogrzebu
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Zjadła 3 pieczone ząbki czosnku. Obserwowała efekty i godzina po godzinie szczęka opadała jej coraz niżej

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News