Sławomir Peszko
Facebook Sławomir Peszko
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Sierpnia 2020

Sławomir Peszko pokazał jakość w debiucie. Dwie bramki i fenomenalne zagranie (WIDEO)

Sławomir Peszko zaliczył oficjalny debiut w barwach Wieczystej Kraków. Były reprezentant Polski, który w czerwcu zaszokował wszystkich kibiców, podpisując kontrakt z klubem z ligi okręgowej, był najlepszym zawodnikiem na boisku podczas meczu z rezerwami Hutnika Kraków. 35-latek zdobył dwie bramki i poprowadził swoją drużynę do pewnego zwycięstwa.

Sławomir Peszko ma za sobą oficjalny debiut w barwach nowej drużyny. Popularny “Peszkin” w czerwcu dołączył do występującej w lidze okręgowej Wieczystej Kraków i już widać, że były reprezentant Polski zdominuje te rozgrywki. Pomocnik był najlepszym zawodnikiem meczu z rezerwami Hutnika Kraków.

Miss Polski i jej chłopak pod kocem, obok Justyna Żyła. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki (FOTO)Miss Polski i jej chłopak pod kocem, obok Justyna Żyła. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki (FOTO)Czytaj dalej

1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. 13 osób rannych, nad miastem unosił się ogień. Zagraniczne media pokazały porażające zdjęcia

Sławomir Peszko zaliczył fantastyczny debiut w lidze okręgowej

Wielu sympatyków piłki nożnej łapało się za głowy, gdy okazało się, że Sławomir Peszko, wielokrotny reprezentant Polski, zdecydował się podpisać umowę z występującą w lidze okręgowej Wieczystą Kraków. Szybko okazało się, że ekipa z Małopolski zagwarantowała doświadczonemu zawodnikowi doskonałe warunki finansowe, a wszystko za sprawą potężnego właściciela klubu, Wojciecha Kwietnia.

Biznesmen ma ambitny plan, by uczynić z Wieczystej trzecią siłę Krakowa. Przed startem rozgrywek Kwiecień ufundował między innymi nową trybunę, na której zasiedli wszyscy ciekawi debiutu Sławomira Peszko w nowych barwach. Na stadionie przy ulicy Chałupnika zgromadziło się ponad 1300 osób! Przeciwnikiem Wieczystej były rezerwy Hutnika Kraków, w których wystąpiło jednak wielu piłkarzy pierwszej drużyny.

Rywal Kamila Stocha ma problemy zdrowotne. Kontuzja wykluczy go z rywalizacjiRywal Kamila Stocha ma problemy zdrowotne. Kontuzja wykluczy go z rywalizacjiCzytaj dalej

Dwie bramki Peszko i pewne zwycięstwo Wieczystej

Były reprezentant Polski nie zawiódł kibiców i dał prawdziwy popis umiejętności. Już po kilku minutach gry zaprezentował efektowne zagranie, gdy mimo asysty obrońcy rywali zdołał urwać się prawą stroną boiska i oddać strzał z ostrego kąta, który trafił w słupek bramki rezerw Hutnika Kraków.

W 30. minucie spotkania Wieczysta objęła prowadzenie dzięki trafieniu Adriana Frańczaka. Tuż przed końcem pierwszej połowy wynik na 2:0 podwyższył Peszko, który uderzył precyzyjnie tuż zza pola karnego. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wieczystej 3:0, a ostatnią bramkę zdobył oczywiście Sławomir Peszko. Znalazł się w odpowiednim miejscu w polu karnym rywali i po złej interwencji bramkarza zdołał skierować piłkę do bramki. Schodzącego z boiska piłkarza żegnały oklaski kibiców.

Źródło: WP SportoweFakty

3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii