transfery
instagram.com/lucaspodolski
Autor Mateusz Wysokiński - 15 Stycznia 2020

Podolski zdradził, gdzie zagra? To zdjęcie mówi wszystko (FOTO)

Transfery w okienku zimowym wśród kibiców polskiej Ekstraklasy oscylują głównie wokół postaci Lukasa Podolskiego. Kiedy pojawiło się prawdopodobieństwo, że reprezentant Niemiec zagra w Górniku Zabrze, kibice zamarli. Sam Podolski zwodził polskie i światowe media, ale teraz zdaje się, że wiemy już, gdzie zagra. Na social-mediach pewnej drużyny pojawiło się bardzo wymowne zdjęcie z Niemcem w roli głównej.

Transfery piłkarskie do Polski gwiazd futbolu nie są częstym zjawiskiem, stąd też, kiedy pojawiła się plotka mówiąca o Lukasie Podolskim w Górniku Zabrze, kibice zamarli. Niemiec od zawsze deklarował, że chce skończyć swoją piłkarską przygodę w Zabrzu, a zważając na jego wiek, ta opcja wydawała się bardzo prawdopodobna. Wszystko wskazuje na to, że karuzela transferowa z Podolskim w roli głównej dobiega końca, a sam napastnik jest bliski podpisania nowej umowy. Na tę informację czekali wszyscy kibice w Polsce.

Transfery. Lukas Podolski na zdjęciu pewnej drużyny.

W kontekście Podolskiego pojawiało się wiele plotek dotyczących tego, gdzie piłkarz zagra. Mówiło się, że może wrócić po latach do FC Koeln, zostać w japońskiej J-League, albo spróbować swoich sił w Górniku Zabrze, lidze meksykańskiej, brazylijskiej, bądź malezyjskiej. Wszystko wskazuje na to, że ten ostatni, dość egzotyczny kierunek jest najbliższy sercu Niemca. Świadczy o tym sesja zdjęciowa jednego z przedstawicieli malezyjskiej ekstraklasy, który pochwalił się ugoszczeniem piłkarza na swoich social-mediach.

Nową drużyną Niemca może stać się JOHOR Southern Tigers. Drużyna obecnego mistrza Malezji ugościła piłkarza na swoim stadionie, a sam zawodnik bardzo chętnie pozował na klubowych fotografiach. Wydaje się, że umowa Podolskiego z Malezyjczykami jest kwestią czasu, chociaż sam piłkarz jeszcze do niedawna nie mógł podjąć żadnej decyzji.

Transfer Podolskiego bardzo blisko.

Z racji tego, że Podolski podkreślił, że nie będzie grał już w żadnym niemieckim zespole, kierunek azjatycki wydaje się bardzo prawdopodobny. Piłkarz w Malezji będzie mógł liczyć na większe pieniądze niż w Polsce, a sami malezyjscy kibice są bardzo ochoczo nastawieni do transferu Niemca, o czym możemy przekonać się przeglądając komentarze na social-mediach drużyny JOHORu.

Czy Lukas Podolski zostanie w Malezji w celu podpisania kontraktu? Jak na razie tego nie wiadomo. Mało jednak prawdopodobne, aby taki piłkarz wybierał się na stadion obecnego mistrza tamtejszej Super League w celu wyłącznie turystycznym.

transfery

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News