transfery
instagram.com/lucaspodolski
Autor Mateusz Wysokiński - 15 Stycznia 2020

Podolski zdradził, gdzie zagra? To zdjęcie mówi wszystko (FOTO)

Transfery w okienku zimowym wśród kibiców polskiej Ekstraklasy oscylują głównie wokół postaci Lukasa Podolskiego. Kiedy pojawiło się prawdopodobieństwo, że reprezentant Niemiec zagra w Górniku Zabrze, kibice zamarli. Sam Podolski zwodził polskie i światowe media, ale teraz zdaje się, że wiemy już, gdzie zagra. Na social-mediach pewnej drużyny pojawiło się bardzo wymowne zdjęcie z Niemcem w roli głównej.

Transfery piłkarskie do Polski gwiazd futbolu nie są częstym zjawiskiem, stąd też, kiedy pojawiła się plotka mówiąca o Lukasie Podolskim w Górniku Zabrze, kibice zamarli. Niemiec od zawsze deklarował, że chce skończyć swoją piłkarską przygodę w Zabrzu, a zważając na jego wiek, ta opcja wydawała się bardzo prawdopodobna. Wszystko wskazuje na to, że karuzela transferowa z Podolskim w roli głównej dobiega końca, a sam napastnik jest bliski podpisania nowej umowy. Na tę informację czekali wszyscy kibice w Polsce.

Rywale polskich skoczków przerywają milczenie. Rywale polskich skoczków przerywają milczenie. "Jesteśmy na skraju upadku"Czytaj dalej

Transfery. Lukas Podolski na zdjęciu pewnej drużyny.

W kontekście Podolskiego pojawiało się wiele plotek dotyczących tego, gdzie piłkarz zagra. Mówiło się, że może wrócić po latach do FC Koeln, zostać w japońskiej J-League, albo spróbować swoich sił w Górniku Zabrze, lidze meksykańskiej, brazylijskiej, bądź malezyjskiej. Wszystko wskazuje na to, że ten ostatni, dość egzotyczny kierunek jest najbliższy sercu Niemca. Świadczy o tym sesja zdjęciowa jednego z przedstawicieli malezyjskiej ekstraklasy, który pochwalił się ugoszczeniem piłkarza na swoich social-mediach.

Nową drużyną Niemca może stać się JOHOR Southern Tigers. Drużyna obecnego mistrza Malezji ugościła piłkarza na swoim stadionie, a sam zawodnik bardzo chętnie pozował na klubowych fotografiach. Wydaje się, że umowa Podolskiego z Malezyjczykami jest kwestią czasu, chociaż sam piłkarz jeszcze do niedawna nie mógł podjąć żadnej decyzji.

Transfer Podolskiego bardzo blisko.

Z racji tego, że Podolski podkreślił, że nie będzie grał już w żadnym niemieckim zespole, kierunek azjatycki wydaje się bardzo prawdopodobny. Piłkarz w Malezji będzie mógł liczyć na większe pieniądze niż w Polsce, a sami malezyjscy kibice są bardzo ochoczo nastawieni do transferu Niemca, o czym możemy przekonać się przeglądając komentarze na social-mediach drużyny JOHORu.

Czy Lukas Podolski zostanie w Malezji w celu podpisania kontraktu? Jak na razie tego nie wiadomo. Mało jednak prawdopodobne, aby taki piłkarz wybierał się na stadion obecnego mistrza tamtejszej Super League w celu wyłącznie turystycznym.

transfery

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  2. Gwiazdor TVP chce walki z kontrowersyjnym celebrytą. Spotkają się na Fame MMA
  3. Wyciskające łzy z oczu szczegóły na temat śmierci legendy sportu. "Byłem odwodniony z powodu wylanych łez"
  4. Legenda piłki bez litości o Krzysztofie Piątku. "Ibrahimović zrobił więcej niż on"
  5. Polak błyszczy we Włoszech. Kapitalna gra, przecieramy oczy ze zdziwienia
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News