Trener Turcja wideo
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 30 Października 2019

Trener bił wszystkich swoich zawodników w szatni. Tłumaczy, że tak robią wszyscy [WIDEO]

Trener postanowił pobić swoich zawodników w szatni w związku z porażką w spotkaniu. Teraz szkoleniowiec tłumaczy się, że tak robią wszyscy najlepsi na świecie. Oburzający filmik podbija internet.

Trener zachował się w wyjątkowo przerażający sposób, decydując się na uderzenie swoich zawodników w szatni po meczu. Piłkarze są bardzo młodzi i dopiero wchodzą w świat futbolu, jednak szkoleniowcowi nie przeszkodziło to, by uznać, że zasługują oni na przemoc w ramach kary. Ku jego nieszczęściu zajście zostało nagrane i umieszczone w internecie, w związku z czym teraz jest on powszechnie krytykowany.

Kayseri Meysuspor przegrało swoje spotkanie, a trener drużyny młodzieżowej postanowił w wyjątkowo brutalny sposob ukarać za to swoich zawodników. Choć nagranie ma już trzy lata, to światło dzienne ujrzało dopiero teraz, a szkoleniowiec poniósł konsekwencje swoich czynów. Został on zwolniony ze swojej pracy. Jego wypowiedź budzi niezrozumienie wśród internautów.

Trener stracił pracę

Trener został oczywiście zwolniony, co wydawało się być jedynym logicznym rozwiązaniem. Władze klubu uznały, że nie ma sensu wiązać się z takim człowiekiem, jeżeli ma on odpowiadać za szkolenie najmłodszych zawodników. Halit Kurt wydał oficjalne oświadczenie, w którym stara się wytłumaczyć własne zachowanie. Zrobił to jednak w zupełnie niezrozumiały sposób.

- Nie tylko ja używam takich metod. Były one szeroko stosowane przez poprzednie pokolenia. Wszyscy wiedzą, że Alex Ferguson uderzył Davida Beckhama. Fatih Terim też bije swoich graczy od czasu do czasu. Ja kocham moich zawodników. Mamy relację rodzic-dziecko. Jeśli chodzi o udostępniony film, muszę powiedzieć, że wydarzenia z szatni nie powinny stać się własnością publiczną. To jak sprawy z łóżka małżeńskiego - twierdzi turecki szkoleniowiec.

Trener może mieć problem ze znalezieniem pracy

Teraz prawdopodobnie nie uda mu się znaleźć zatrudnienia w jakimkolwiek klubie. Stał się "sławny" z racji swojego zachowania, choć prawdopodobnie żaden człowiek nie życzyłby sobie bycia znanym z czegoś takiego. Najgorsze jest jednak to, że Turek nie widzi absolutnie nic złego w tym co zrobił. Teraz spotka go dotkliwa kara w postaci konieczności szukania nowego pracodawcy.

ZOBACZ NAGRANIE PRZEDSTAWIAJĄCE ZACHOWANIE HALITA KURTA:

Turkish Soccer Coach Halit Kurt slapping his Players

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News