Juventus gwiazdor
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 26 Października 2019

Momenty grozy w trakcie meczu Juventusu. Gwiazdor stracił przytomność na murawie

Juventus rozgrywał dziś swoje spotkanie w ramach rozgrywek Serie A z Lecce. W jego trakcie doszło do niepokojącej sytuacji. Jeden z zawodników stracił przytomność. Sytuacja zrobiła się naprawdę niepokojąca.

Juventus zaliczył dziś dość rozczarowujący rezultat w Serie A, zaledwie remisując z Lecce. Mało kto spodziewał się, że beniaminek postawi się grającym bardzo ofensywnie mistrzom Włoch, jednak goście z Turynu bez Cristiano Ronaldo nie byli w stanie wywalczyć trzech punktów. Mecz przejdzie do historii w związku z bardzo niepokojącym zdarzeniem, które miało miejsce na murawie.

Dowiedzieliśmy się, że jeden z gwiazdorów Bianconerich stracił przytomność na murawie. Potrzebna była bardzo szybka interwencja klubowych lekarzy, którzy być może zapobiegli tragedii. Po meczu poznaliśmy informacje na temat tego, co działo się na murawie w Lecce, gdy znany piłkarz na moment stracił przytomność. Poznaliśmy także informacje na temat jego obecnej kondycji.

Juventus nie zdobył trzech punktów

W końcowych minutach spotkania Gonzalo Higuain zderzył się w powietrzu z bramkarzem Lecce Gabrielem i upadł na murawę. Szybko podbiegli do niego klubowi lekarze, bo zawodnik zalał się krwią. Zmiana była już niemożliwa, bo Maurizio Sarri wykorzystał już wszystkie możliwości roszady taktycznej, w związku z czym argentyński napastnik zdecydował się kontynuować spotkanie.

Po końcowym gwiazku napastnik upadł jednak na murawę, a po chwili zawodnicy spostrzegli, że snajper stracił przytomność. Szybka interwencja lekarzy na szczęście sprawiła, że nie doszło do niczego poważnego. Zawodnik Juventusu został natychmiast przetransportowany do szpitala, gdzie sprawdzono, czy jego życiu na pewno nie zagraża niebezpieczeństwo.

Juventus zremisował z Lecce

Teraz wiemy już, że Gonzalo Higuainowi nie dolega nic poważniejszego. Piłkarz zawdzięcza to z pewnością szybkiej interwencji kolegów z zespołu oraz klubowych lekarzy.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News