Włodzimierz Lubański
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Mateusz Wysokiński - 6 Lipca 2020

Włodzimierz Lubański zdradził, na kogo będzie głosował. Jego słowa uchwycone przez kamerę wywołały wielkie emocje (WIDEO)

Włodzimierz Lubański zaskoczył fanów piłki nożnej. Legendarny napastnik Górnika Zabrze i reprezentacji Polski postanowił powiedzieć, na kogo zamierza oddać głos w drugiej turze wyborów. Jego wyznanie wzburzyło wiele osób, które mogą czuć się zaskoczone takim właśnie wyborem kultowego zawodnika.

Włodzimierz Lubański postanowił zabrać głos w sprawie, która ostatnimi czasy elektryzuje wszystkich Polaków. Kampania Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego przybiera na sile, a legendarny napastnik postanowił wyznać, na kogo właściwie odda swój głos w trakcie wyborów. Nagranie Lubańskiego, mówiącego o swojej politycznej sympatii spotkało się z mieszanymi ocenami ze strony internautów.

Włodzimierz Lubański zdradził, na kogo będzie głosował. Zdecydowany głos legendy polskiej piłki

Okazuje się, że Rafał Trzaskowski może liczyć na poparcie byłego gwiazdora reprezentacji Polski. Włodzimierz Lubański nagrał wideo, na którym pokazuje swoje poparcie i bardzo stanowczo opowiada się i apeluje o wybieranie kandydata Koalicji Obywatelskiej.

- Zawsze grałem w drużynie, która łączyła Polaków. Dzisiaj jest wiele nieporozumień w polityce i niejasności. Ja w tych wyborach oddam głos na Rafała Trzaskowskiego, który chce nas łączyć - poinformował Włodzimierz Lubański na nagraniu wideo.

Nagranie Lubańskiego spotkało się z mieszanym odzewem. Legendarny piłkarz został zaatakowany

Nagranie Włodzimierza Lubańskiego nie przekonało przede wszystkim wyborców Andrzeja Dudy, którzy postanowili argumentować ze zdaniem mistrza olimpijskiego z Monachium z 1972 roku. Najostrzejszy komentarz pod nagraniem zamieścił prawicowy publicysta - Rafał Ziemkiewicz, który w ostrych słowach zwrócił się do gracza.

- Coś mam z pamięcią nie tak. Zawsze pamiętałem, że McFarland kopnął Lubańskiego w kolano, a teraz się okazuje, że chyba jednak w głowę?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News