Zbigniew Boniek z żoną
PIOTR GRZYBOWSKI/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 20 Października 2020

Zbigniew Boniek wraz z żoną za młodu. Romantyczne zdjęcie pary, którego mogliście jeszcze nie widzieć (FOTO)

Zbigniew Boniek jest szczęśliwym mężem od 44 lat. Udało nam się odnaleźć zdjęcie, które prezes PZPN-u opublikował wiele lat temu, więc mogło Wam ono umknąć. Widać na nim, jak były piłkarz świetnie bawi się ze swoją żoną, a wówczas być może jeszcze partnerką lub narzeczoną - panią Wiesławą.

Zbigniew Boniek zrobił wielką piłkarską karierę, a często powiada się, że za sukcesem każdego mężczyzny stoi kobieta. No i poniekąd tak było również w tym przypadku, bowiem obecny prezes PZPN jest od 44 lat w szczęśliwym związku małżeńskim z Wiesławą Boniek. „Zibi” często lubi za pośrednictwem Twittera wracać do dawnych lat i tak również było w przypadku wyjątkowego zdjęcia, które udało nam się odnaleźć.

Zbigniew Boniek i jego żona Wiesława poznali się jeszcze w liceum

Zbigniew Boniek poznał swoją żonę Wiesławę, jeszcze kiedy oboje chodzili do liceum w Bydgoszczy. Zostali parą już w wieku 16 lat i tworzą zgrany duet aż do dziś. Oboje stosunkowo szybko postanowili złożyć sobie przysięgę wierności, bowiem już 4 lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Prezes PZPN w jednym w wywiadów dla magazynu „Gala” potwierdził, że bez swojej żony nie osiągnąłby tak wielu sukcesów.

- Zawsze jej słuchałem i dobrze na tym wyszedłem. Wiesia jest stworzona dla mnie. Kiedy byłem młody, rozpierała mnie i buzowała we mnie ogromna energia. I żona umiała ją dobrze ukierunkować – powiedział kilka lat temu Zbigniew Boniek.

Wyjątkowe zdjęcie Zbigniewa Bońka z żoną

Prezes PZPN z żoną doczekali się trójki dzieci: syna Tomasza oraz córek Karoliny i Kamili. Dziś rzecz jasna są już dorosłe, a Zbigniew Boniek i jego żona Wiesława są szczęśliwymi dziadkami. Mają już pięcioro wnucząt. Jednak nam udało się odnaleźć zdjęcie z lat młodości państwa Bońków, którego mogliście nie widzieć.

Fotografia została opublikowana w 38 rocznicę ślubu pary. Widać, że pani Wiesława nie jest w stroju panny młodej, dlatego prawdopodobnie może być to zdjęcie z wesela Bońków lub innej imprezy okolicznościowej. Roześmiane twarze pana prezesa i jego żony chwytają za serce i sprawiają, że można zazdrościć tak długiego i szczęśliwego małżeństwa.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News