Zbigniew Boniek z żoną
PIOTR GRZYBOWSKI/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 20 Października 2020

Zbigniew Boniek wraz z żoną za młodu. Romantyczne zdjęcie pary, którego mogliście jeszcze nie widzieć (FOTO)

Zbigniew Boniek jest szczęśliwym mężem od 44 lat. Udało nam się odnaleźć zdjęcie, które prezes PZPN-u opublikował wiele lat temu, więc mogło Wam ono umknąć. Widać na nim, jak były piłkarz świetnie bawi się ze swoją żoną, a wówczas być może jeszcze partnerką lub narzeczoną - panią Wiesławą.

Zbigniew Boniek zrobił wielką piłkarską karierę, a często powiada się, że za sukcesem każdego mężczyzny stoi kobieta. No i poniekąd tak było również w tym przypadku, bowiem obecny prezes PZPN jest od 44 lat w szczęśliwym związku małżeńskim z Wiesławą Boniek. „Zibi” często lubi za pośrednictwem Twittera wracać do dawnych lat i tak również było w przypadku wyjątkowego zdjęcia, które udało nam się odnaleźć.

Nieznane fakty o nowym związku Justyny Żyły ujrzały światło dzienne. Na drodze kochanków jest poważna przeszkodaNieznane fakty o nowym związku Justyny Żyły ujrzały światło dzienne. Na drodze kochanków jest poważna przeszkodaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

Zbigniew Boniek i jego żona Wiesława poznali się jeszcze w liceum

Zbigniew Boniek poznał swoją żonę Wiesławę, jeszcze kiedy oboje chodzili do liceum w Bydgoszczy. Zostali parą już w wieku 16 lat i tworzą zgrany duet aż do dziś. Oboje stosunkowo szybko postanowili złożyć sobie przysięgę wierności, bowiem już 4 lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Prezes PZPN w jednym w wywiadów dla magazynu „Gala” potwierdził, że bez swojej żony nie osiągnąłby tak wielu sukcesów.

- Zawsze jej słuchałem i dobrze na tym wyszedłem. Wiesia jest stworzona dla mnie. Kiedy byłem młody, rozpierała mnie i buzowała we mnie ogromna energia. I żona umiała ją dobrze ukierunkować – powiedział kilka lat temu Zbigniew Boniek.

Mariusz Pudzianowski publicznie zaatakował premiera polskiego rządu. Mariusz Pudzianowski publicznie zaatakował premiera polskiego rządu. "Oszczędź pan wstydu"Czytaj dalej

Wyjątkowe zdjęcie Zbigniewa Bońka z żoną

Prezes PZPN z żoną doczekali się trójki dzieci: syna Tomasza oraz córek Karoliny i Kamili. Dziś rzecz jasna są już dorosłe, a Zbigniew Boniek i jego żona Wiesława są szczęśliwymi dziadkami. Mają już pięcioro wnucząt. Jednak nam udało się odnaleźć zdjęcie z lat młodości państwa Bońków, którego mogliście nie widzieć.

Fotografia została opublikowana w 38 rocznicę ślubu pary. Widać, że pani Wiesława nie jest w stroju panny młodej, dlatego prawdopodobnie może być to zdjęcie z wesela Bońków lub innej imprezy okolicznościowej. Roześmiane twarze pana prezesa i jego żony chwytają za serce i sprawiają, że można zazdrościć tak długiego i szczęśliwego małżeństwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Naukowcy alarmują o potencjalnej katastrofie. Najniebezpieczniejszy wulkan świata może wkrótce wybuchnąć
  3. Nie żyje znany reprezentant Polski w siatkówce. Był zarażony koronawirusem
  4. Córka Jarosława Bieniuka pokazała gorące zdjęcie z chłopakiem. Po chwili je usunęła, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  5. Tragedia w ringu. Zawodnik dostał dwa ciosy i zmarł. Wszystko nagrały kamery (WIDEO)
  6. 14 osób nie żyje, nie mieli szans, wszystko działo się błyskawicznie. Dramatyczne wiadomości ze świata

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News