Justyna Żyła
Instagram Justyna Żyła
Autor Mateusz Dziubiński - 20 Października 2020

Nieznane fakty o nowym związku Justyny Żyły ujrzały światło dzienne. Na drodze kochanków jest poważna przeszkoda

Justyna Żyła od kilku tygodni udostępnia w swoich mediach społecznościowych zdjęcia, które jasno sugerują, że podobnie jak jej były mąż, uwielbiany przez kibiców skoczek narciarski Piotr Żyła, ona także stara się ułożyć sobie życie u boku nowego partnera. Jak się okazuje, związek celebrytki z tajemniczym mężczyzną nie jest jednak usłany różami. Para ma poważny problem do zgryzienia.

Justyna Żyła w ostatnich miesiącach wielokrotnie zabiegała o uwagę internautów. Ostatnio użytkownicy sieci szeroko komentują jej nowy związek. Choć 33-latka nie pokazała jeszcze twarzy nowego ukochanego, to raz po raz pokazuje dowody na jego istnienie. Pojawił się jednak problem na drodze do szczęścia pary.

Justyna Żyła znalazła nowego ukochanego

Kibice skoków narciarskich odliczają już dni do rozpoczęcia kolejnego sezonu zimowego Pucharu Świata. Do pierwszych zawodów w Wiśle pozostał niewiele ponad miesiąc. Nim zawodnicy rozpoczną rywalizację, szeroko komentowane są wydarzenia spoza skoczni. W ostatnich miesiącach wielokrotnie wśród fanów przewija się temat byłej żony reprezentanta Polski Piotra Żyły.

Justyna Lazar, która w mediach społecznościowych nadal używa jednak nazwiska swojego byłego męża, wielokrotnie toczyła z dawnym ukochanym spór w sieci, co nie podobało się kibicom. Ostatnio jednak celebrytka nie atakuje byłego męża i wygląda na to, że to za sprawą nowego mężczyzny w jej życiu. 33-latka od jakiegoś czasu pokazuje internautom zdjęcia ze wspólnych chwil spędzonych z nowym ukochanym.

Przeszkoda na drodze zakochanej celebrytki

Choć celebrytka nie pokazała jeszcze twarzy swojego nowego partnera i zdradziła jedynie, że jego imię rozpoczyna się od litery “A”, magazynowi “Party” udało się ustalić kilka szczegółów na temat nowego ukochanego Justyny Żyły i ich związku. Relacja napotkała spore problemy.

Mężczyzna ma podobno na imię Adrian i mieszka bardzo daleko od rezydującej w Wiśle wraz z dwójką dzieci Justyny Żyły. Zakochanych dzieli 500 kilometrów, jednak starają się oni spotykać ze sobą jak najczęściej. Dzieci celebrytki ze związku z Piotrem Żyłą zdaniem magazynu “Party” zaakceptowały nowego ukochanego swojej mamy.

Źródło: "Party"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News