Zdjęcie Bieniuk
TRICOLORS/East News
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 11 Października 2020

Jarosław Bieniuk wciąż tęskni za zmarłą żoną. Internauci dostrzegli szczegół, który mówi wszystko (FOTO)

Zdjęcie Jarosława Bieniuka przy okazji zwycięstwa Igi Świątek przykuło uwagę kibiców. Były reprezentant Polski pokazał swój salon, a fani zauważyli jeden szczegół dotyczący wystroju. Szybko wychwycono detal, który świadczy o jego wciąż wielkiej miłości do zmarłej żony, Anny Przybylskiej.

Zdjęcie, które opublikował Jarosław Bieniuk przy okazji triumfu Igi Świątek we French Open poruszyło fanów. Były reprezentant Polski dołączył do rzeszy Polaków i sportowców z całego świata, którzy pospieszyli z gratulacjami dla młodej Polki. Zdjęcie Bieniuka przykuło jednak uwagę zdecydowanie mocniej od innych.

Zdjęcie Jarosława Bieniuka poruszyło fanów

Spostrzegawczy fani zauważyli na zdjęciu byłego reprezentanta Polski detal, który świadczy o wielkiej miłości, jaką Bieniuk wciąż darzy zmarłą sześć lat temu żonę, Annę Przybylską. Kibice nie mają złudzeń, że zawodnik wciąż bardzo mocno tęskni za swoją tragicznie zmarłą żoną.

Na zdjęciu, tuż obok telewizora fani spostrzegli zdjęcie, na którym widać Bieniuka i Przybylską. Fani na Twitterze od razu zaczęli udostępniać fotografię byłego piłkarza i wskazywali na wspomnianą fotografię przy telewizorze. Fani są poruszeni pamięcią Bieniuka o zmarłej żonie.

Fani są wzruszeni zdjęciem Bieniuka

Niedawno minęła szósta rocznica śmierci popularnej aktorki. Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk przez kilkanaście lat tworzyli jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Aktorka i piłkarz byli ze sobą ponad 12 lat i doczekali się trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jana.

W ślady swojej matki idzie najstarsze dziecko byłego piłkarza i aktorki, Oliwia. Córka Bieniuka i Przybylskiej, która niedługo skończy 18 lat stawia pierwsze korki w show-biznesie. Na koncie ma już kilka sesji fotograficznych, a w ostatnim czasie zaliczyła swój debiut aktorski u boku m.in.: Andrzeja Grabowskiego.

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News