Żona Łukasz Piszczek
imago sportfotodienst/EAST NEWS
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 20 Maja 2020

Kim jest żona Łukasza Piszczka? Piłkarz strzeże jej jak największego skarbu (FOTO)

Żona Łukasza Piszczka jest jedną z najwierniejszych fanek prawego obrońcy Borussii Dortmund. Para jest ze sobą już stosunkowo długo, ale media wciąż nie wiedzą zbyt wiele o wybrance byłego reprezentanta Polski. Zawodnik, podobnie jak jego małżonka bardzo dbają o swoją prywatność.

Łukasz Piszczek przedłużył o rok kontrakt z Borussią Dortmund. Zawodnik jest prawdziwą legendą ekipy z Westfalii - w żółto-czarnych barwach rozegrał już ponad 350 spotkań. W Dortmundzie towarzyszy mu jego żona Ewa. Para właściwie nie pojawia się na portalach plotkarskich i stroni od blichtru. Żona Łukasza Piszczka, podobie jak zawodnik z Czechowic-Dziedzic stroni od błysku fleszy.

Żona Łukasza Piszczka - licealna miłość i spokojne życie

Łukasz i Ewa poznali się jeszcze w czasach liceum. Piłkarz wyznał kiedyś, że musiał długo zabiegać o względy swojej wybranki. Ostatecznie się udało i Ewa powiedziała mu sakramentalne "tak" w 2009 roku. Państwo Piszczkowie doczekali się trójki dzieci - dwie córki i syna. Najstarsza Sara urodziła się w marcu 2011 r., Nela przyszła na świat 15 lutego 2016 r., a Patryk urodził się w kwietniu 2018 r.

Z narodzinami najmłodszej pociechy Łukasza Piszczka wiąże się historia, która najlepiej podsumowuje stosunek zawodnika do życia rodzinnego. O zbliżającym się porodzie "Piszczu" dowiedział się podczas zgrupowania kadry, które natychmiast opuścił, by wesprzeć żonę w ważnym momencie. Przez to opuścił mecz towarzyski reprezentacji Polski z Nigerią.

Żona Piszczka stroni od błysku fleszy

Swoją obecność w mediach i na imprezach pani Ewa ogranicza do minimum. Od czasu do czasu Ewa Piszczek pojawia się na meczach męża, nieraz towarzyszyła mu również podczas przyjęć organizowanych przez Borussię Dortmund. Żona zawodnika stawiła się m.in. na fecie po zdobyciu mistrzostwa Niemiec przez BVB.

Mimo sporej aktywności w mediach społecznościowych Piszczek rzadko publikuje zdjęcia z żoną. W ubiegłym roku zrobił jeden z nielicznych wyjątków i na jego profilu na Instagramie pojawiło się piękne rodzinne zdjęcie, na którym fani mogli zobaczyć nie tylko żonę piłkarza, ale też ich dzieci.

Łukasz Piszczek

Łukasz Piszczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News