Adam Małysz z żoną Izabelą
TRICOLORS/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 1 Października 2020

Tak wyglądało wesele Adama Małysza. Dotarliśmy do zdjęcia sprzed lat

Adam Małysz brał ślub już 23 lata temu. Nasz były skoczek wraz z Izabelą tworzą bardzo udane małżeństwo. Żona przez całą karierę dopingowała swojego męża na skoczni i pojawiała się na trybunach, gdy tylko mogła. Tego zdjęcia z wesela pary większość z Was prawdopodobnie nie widziała. Musicie je koniecznie zobaczyć.

Ślub Adama i Izabeli (z domu Polok) był wyjątkowym wydarzeniem. Pewnie mało kto wie, że nasz Orzeł z Wisły jest luteraninem, a żona katoliczką. Z tegoż powodu para wzięła ślub ekumeniczny w kościele katolickim. Z kolei ich córka Karolina przyjęła już tylko chrzest katolicki. Izabela Małysz wielokrotnie podkreślała, że wraz z naszym mistrzem tworzą udane małżeństwo. Widać to dokładnie na zdjęciu z wesela pary.

Piotr Żyła niebawem weźmie ślub? Nowe zdjęcie jego dziewczyny daje do myślenia (FOTO)Piotr Żyła niebawem weźmie ślub? Nowe zdjęcie jego dziewczyny daje do myślenia (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. ZUS będzie rozsyłać listy. Lepiej sprawdzaj skrzynkę, może okazać się, że masz zadłużenia
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa

Izabela Małysz jest szczęśliwą żoną

W związku z karierą swojego męża, Izabela Małysz przez jej większą część musiała samotnie wychowywać córkę i zajmować się domem. Mimo to żona Adama Małysza nie żałuje swej decyzji i podkreśla, że Adam jest miłością jej życia.

- Patrzę na to z perspektywy kobiety. Adam to miłość mojego życia. Myślę, że spędzę z nim resztę swoich dni, więc jeśli miałabym wybierać drugi raz, zdecydowałabym tak samo. Niezależnie od tego, kim jest i jakie odnosił sukcesy, a dlatego, że jest takim człowiekiem - mówiła swego czasu „Faktowi” Izabela Małysz.

Kamil Stoch bezczelnie oszukany przez Norwegów. Oburzające zachowanie, Polak nadal nie dostał obiecanych pieniędzyKamil Stoch bezczelnie oszukany przez Norwegów. Oburzające zachowanie, Polak nadal nie dostał obiecanych pieniędzyCzytaj dalej

Unikatowe zdjęcie z wesela Adama Małysza

Adam Małysz wziął ślub z Izabelą Polok 16 czerwca 1997 roku w Wiśle. Ceremonia odbyła się w kościele pw. apostołów Piotra i Pawła. Zdjęcie ślubne pary można bardzo łatwo znaleźć w sieci, rzadziej spotykane są fotografie z wesela. Nam to się jednak udało i trzeba przyznać, że para znakomicie bawiła się na swojej imprezie.

Adam Małysz wesele

fot. Rodziny i dziewczyny skoczków/Facebook

Adam Małysz miał na sobie ekstrawagancki, szary garnitur z rękawami o innym wzorze niż sam korpus marynarki oraz wzorzysty krawat. Z kolei Izabela wybrała bogato zdobioną suknię, która wówczas kosztować mogła krocie. Widać, że para zadbała o najdrobniejszy szczegół.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kuriozalna sytuacja. Kobieta nie wskazała sprawcy wykroczenia. Otrzymała 3000 złotych mandatu
  2. NASA ujawniła piorunujące nagranie. Niezwykle potężny wybuch, nawet naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Niektórzy z nas mają "złotą krew" lub dodatkowe żebro. Jakie jeszcze cechy niezwykle rzadko występują u ludzi?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News