Piotr Żyła
ANDRZEJ LANGE/East News
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 1 Października 2020

Piotr Żyła niebawem weźmie ślub? Nowe zdjęcie jego dziewczyny daje do myślenia (FOTO)

Piotr Żyła ma jeszcze kilka tygodni wolnego, nim rozpocznie kolejny sezon rywalizacji w Pucharze Świata. Nie oznacza to, że o popularnym skoczku do tego czasu będzie cicho w mediach. Fani spekulują, że ich idol wkrótce stanie na ślubnym kobiercu, a wszystko z powodu zdjęć, jakimi w mediach społecznościowych podzieliła się jego nowa ukochana, aktorka Marcelina Ziętek. 

Piotr Żyła kolejny raz znalazł się na ustach kibiców. Tym razem nie chodzi jednak o popisy popularnego reprezentanta Polski na skoczni, a aktywność w mediach społecznościowych jego partnerki Marceliny Ziętek. Aktorka wrzuciła do sieci bardzo intrygujące zdjęcia.

Piotr Żyła bierze ślub z nową ukochaną?

Kilka tygodni temu Polską wstrząsnął skandal z udziałem byłej żony Piotra Żyły, Justyny Lazar, która groziła śmiercią nowej partnerce skoczka, aktorce Marcelinie Ziętek. Reprezentant Polski zdecydował się upublicznić wiadomości tekstowe, w których celebrytka kierowała groźby pod adresem nowej ukochanej sportowca, w odpowiedzi na regularne ataki ze strony byłej żony.

Na szczęście od jakiegoś czasu Piotr Żyła już nie komentuje kolejnych dziwnych zachowań swojej byłej żony, mimo że ta co jakiś czas nadal stara się zagrać mu na nosie. Skoczek, który cieszy się ogromnym wsparciem fanów, skupia się na treningu przed kolejnym sezonie i związku z Marceliną Ziętek. Kibice śledzący poczynania Piotra Żyły mają kolejny powód do spekulacji, a wszystko za sprawą zdjęć właśnie nowej ukochanej skoczka, które pojawiły się w sieci.

Aktorka pokazała się w sukni ślubnej

Marcelina Ziętek wrzuciła na swój profil w serwisie Instagram zdjęcia, na których widzimy ją pozującą w… sukni ślubnej. Obserwujący profil aktorki kibice skoków narciarskich od razu zaczęli podejrzewać, że może ona przygotowywać się do ślubu z Piotrem Żyłą. Jak się jednak okazało, była to jedynie próba kostiumowa do kolejnego odcinka serialu, w którym występuje 22-latka.

- Odcinek 531. Każda kobieta chce poprzymierzać suknie ślubne. Myślicie, że dojdzie do ślubu? - napisała młoda gwiazda produkcji telewizji TVN. Wygląda na to, że na wielkie zmiany w życiu popularnej pary przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Piotr Żyła

Piotr Żyła

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News