Adam Małysz Dom
Instagram.com/adammalyszofficial
Autor Łukasz Kowalski - 15 Stycznia 2021

Tak mieszka Adam Małysz. Co za posiadłość, każdy chciałby w takiej mieszkać (FOTO)

Adam Małysz od lat już pozostaje jednym z najbardziej znanych Polaków. Były skoczek swoją pozycję wywalczył fantastycznymi występami przez ponad dekadę swojej kariery. Sportowe osiągnięcia to nie tylko wielka popularność wśród kibiców, ale także ogromne pieniądze. Dzięki nagrodom wywalczonym na arenach całego świata i lukratywnym kontraktom sponsorskim Małysz był w stanie wybudować wspaniałą posiadłość w Wiśle. To prawdziwy pałac, za który były skoczek musiał zapłacić miliony.

⦁ Adam Małysz przez lata był jednym z najlepszych skoczków na świecie.
⦁ Dzięki wspaniałym występom zyskał nie tylko rzeszę fanów, ale także niemałą fortunę.
⦁ Dom Małysza w Wiśle robi ogromne wrażenie. Skoczek zapłacił za niego miliony złotych.

Adam Małysz już na zawsze pozostanie w pamięci Polaków. Przez lata swoich występów na skoczniach całego świata trwale zapisał się historii polskiego i światowego sportu. Mimo że od niemal 10 lat już nie skacze, to wciąż może cieszyć się niesłabnącą popularnością.

Adam Małysz mieszka w prawdziwym pałacu

Triumfy na skoczniach całego świata, Przysporzyły mu nie tylko ogromną kolekcję nagród. W swoim dorobku Małysz ma cztery Kryształowe Kule, cztery złote medale dla indywidualne mistrza świata, do tego po jednym srebrnym i brązowym, a do tego cztery medale olimpijskie. To tylko najważniejsze z jego licznych zdobyczy.

Wszystkie wywalczone trofea wiązały się z pokaźnymi nagrodami finansowymi. Do tego Małysz zasilał swoje konto lukratywnym kontraktom sponsorskim. Dzięki temu mógł pozwolić sobie na wiele inwestycji.

Jedną z najważniejszych był dom, który postawił w rodzinnej Wiśle. Jak informują media, całość kosztowała "Orła z Wisły" ok. 2 miliony złotych. Były polski skoczek w swoim domu może liczyć na ciszę i spokój, a także na wspaniałe górskie widoki.

Dom został zbudowany z cegły sprowadzonej z zagranicy. Małysz do dyspozycji ma trzy sypialnie umieszczone na piętrze. Parter jest zdominowany przez salon, który jest połączony z pokojem kominkowym. W budynku jest także siłownia i sauna.

Wspaniała posiadłość Małysza w Wiśle

Wrażenie rozbić może także posiadłość dookoła domu. "Orzeł z Wisły" ma do dyspozycji wielki taras z ogrodem, na którym latem może trenować. Na kilku zdjęciach z Instagrama byłego polskiego skoczka można zauważyć, że ma zamontowaną siatkę do gry w siatkówkę.

- Wspaniale jest wyjść na taras i ujrzeć piękny widok. A przy tym mam spokój i ciszę. Mam więcej swobody, nie jestem podglądany, gdy robię coś na powietrzu. A ostatnio sporo pracowałem w ogrodzie. Basenu nie będzie. W poprzednim domu był, ale nie sprawdził się, był mało używany. - zdradził kilka lat temu Adam Małysz w rozmowie z "Super Expressem".

Małysz w swoich mediach społecznościowych kilka razy pokazywał, jak wygląda jego posiadłość z zewnątrz. Jego dom zrobił wrażenie szczególnie podczas kwietniowego wyznania Małysza. Były skoczek nie boi się prac domowych i pokazał, że aby umyć okna, musi korzystać z rusztowania.

- Zamiast całymi dniami siedzieć na kanapie, postanowiłem być bardziej produktywny. Szyby same się nie umyją, a jak widać trochę ich mamy. Moja żona zajęła się tymi bardziej dostępnymi, natomiast ja wszedłem na rusztowanie i wyczyściłem witrynę. Teraz mamy jeszcze piękniejszy widok na wiślańskie góry i zachody słońca - napisał Małysz w mediach społecznościowych.

Po raz kolejny kibice mogli zobaczyć posiadłość Małysz a w wakacje. Jedna z letnich ulew zniszczyła taras i ogród w domu państwa Małyszów. - Lato jest porą roku, która kojarzy się raczej ze słoneczną, ciepłą pogodą. Niestety - w lecie też zdarzają się ulewy, a ta, która zawitała do Wisły pewnego lipcowego dnia, zmusiła mnie do lekkich poprawek w ogrodzie. Jak wam się podoba moje własnoręcznie zrobione odwodnienie? Robicie takie rzeczy sami, czy raczej korzystacie z usług fachowców? - pytał Małysz swoich fanów w mediach społecznościowych.

Adam Małysz dom

Jak pożegnać się z pupilem? O najstarszym cmentarzu dla zwierząt w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News