Adam Małysz
youtube.com/skijumping.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 3 Lipca 2020

Tak mieszka Adam Małysz. Posiadłość byłego skoczka zapiera dech w piersiach, każdy chciałby w niej zamieszkać

Adam Małysz może pozwolić sobie na mieszkanie w luksusowych warunkach dzięki wieloletnim sukcesom sportowym. Dom znanego skoczka jest warty miliony złotych i zapiera dech w piersiach każdego z kibiców, który miał okazję zobaczyć ją na własne oczy.

Adam Małysz jest jedną z najbardziej cenionych i powszechnie szanowanych postaci polskiego sportu. Skoczek, który po dziś zajmuje wysokie stanowisko w PZN i jest jedną z osób decyzyjnych w polskich skokach przebywa obecnie w domu, tak jak wszyscy sportowcy w kraju. Trzeba jednak przyznać, że były reprezentant Polski pławi się w prawdziwych luksusach. Jego dom jest wart miliony złotych, a sam Małysz pochwalił się przed mediami, na jakie bogactwa w swojej posiadłości się zdecydował.

Adam Małysz. Szczegóły zamieszkania mistrza wyszły na jaw

O ile sam Małysz bardzo ceni swoją prywatność, o tyle przed laty wyznał, że zbudował sobie nową posiadłość w Wiśle, a konkretnie w dzielnicy Kopydło, w której się wychował. Sam przyznaje, że jego dom kosztował go około 2 milionów złotych, a sam w nim najbardziej ceni sobie taras i przyjemną atmosferę podwórza.

- Wspaniale jest wyjść na taras i ujrzeć piękny widok. A przy tym mam spokój i ciszę. Mam więcej swobody, nie jestem podglądany, gdy robię coś na powietrzu. A ostatnio sporo pracowałem w ogrodzie. Basenu nie będzie. W poprzednim domu był, ale nie sprawdził się, był mało używany. - mówił przed laty skoczek w wywiadzie z SuperExpressem sportowiec.

Drugi dom Małysza jest obecnie hotelem

O ile wejście do domu samego Adama Małysza jest raczej niemożliwe, o tyle możemy przekonać się, jak przed laty mieszkał mistrz sportu. Pierwszy dom Małysza jest położony w Wiśle na ulicy Bukowej 8a. Obecnie mieści się tam pensjonat, który prowadzony jest przez skoczka i jego rodzinę.

Goście "Apartamentu u Małyszów" bardzo cenią sobie ośrodek i zapraszają do niego szczególnie kibiców sportu, ale także osoby, które chcą sobie odpocząć w spokojnej atmosferze. Pensjonat oferuje także basen.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News