Adam Małysz: córka
Instagram - Karolina Małysz
Autor Piotr Bernaciak - 8 Stycznia 2020

Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)

Adam Małysz: córka naszego najlepszego skoczka w historii wyrosła na piękną kobietę. Wszyscy pamiętamy zdjęcia młodego Małysza z małą Karoliną. Dziś córka skoczka wyrosła na prawdziwie przepiękną kobietę.

Adam Małysz: córka jednego z najwybitniejszych sportowców w historii Polski była znana Polakom już od wielu lat. Mała Karolina pojawiała się na fotografiach, które były publikowane wiele lat temu, jeszcze w czasach, gdy jej ojciec odnosił największe sukcesy na światowych skoczniach. Dziś mało kto wie, jak zmieniła się jedyna córka znanego skoczka narciarskiego.

Nasz wielokrotny medalista olimpijski wielokrotnie podkreślał przywiązanie do najbliższej rodziny, w związku z czym jego córka nie była postacią zupełnie anonimową. Sama stroni od blasku fleszy i nie może zostać uznana za celebrytkę, jednak mimo wszystko w internecie znaleźć można kilka jej zdjęć. Znajdują się w jej mediach społecznościowych, które chętnie prowadzi.

Adam Małysz: córka naszego skoczka jest nieziemsko piękna

Co wiemy o córce Adama Małysza? Karolina Małysz nie udziela się publicznie, udzieliła jednak jakiś czas temu wywiadu. To właśnie w nim wyznała, że stara się pozostać anonimowa w miarę możliwości, nie korzystając ze sławy swojego ojca. Mimo wszystko to sam Adam Małysz chwalił się w przeszłości fotografiami z żoną i córką, które zdobywały w swoim czasie ogromną popularność.

Karolina Małysz jest studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, dlatego czas spędza głównie w Krakowie. Często pojawia się jednak również w Wiśle. Sama nie ukrywa, że pasja do skoków narciarskich nie udzieliła się wyłącznie tacie, ale również jej samej. Kilka miesięcy temu 22-letnia Karolina poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że jej chłopak oświadczył się jej podczas wspólnych wakacji w Barcelonie.

Adam Małysz: córka medalisty olimpijskiego to piękna kobieta

Nie da się ukryć, że Karolina Małysz wyrosła na piękną kobietę. Na Instagramie pojawia się mnóstwo zdjęć córki skoczka narciarskiego, dlatego dziś wielu fanów pamiętających małą córkę skoczka może zwrócić uwagę na to, jak wygląda ona w wieku 22 lat.

Adam Małysz: córka

Adam Małysz: córka

Adam Małysz: córka

(fot. Instagram - Karolina Małysz)

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News