Adam Małysz: córka
Instagram - @karolina_malysz
Autor Mateusz Dziubiński - 2 Grudnia 2020

Pamiętacie małą Karolinę, córkę Adama Małysza? Zmieniła się nie do poznania, wyrosła na piękną kobietę (FOTO)

Adam Małysz: córka legendarnego skoczka narciarskiego cieszyła się sławą od bardzo wielu lat, bo o całej rodzinie zrobiło się głośno już na przełomie wieków. Dziś córka słynnego skoczka nie ma nic wspólnego z profesjonalnym sportem, jednak również nie stroni od mediów społecznościowych, podobnie jak jej ojciec.

  • Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania
  • Młoda kobieta nie ma dziś nic wspólnego z profesjonalnym sportem
  • Karolina Małysz bardzo chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych

Adam Małysz: córka legendarnego sportowca zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz jest już dorosłą kobietą i cieszy się sporą popularnością w internecie. Córka jednego z największych polskich sportowców zachwyca Polaków m.in. swoim talentem.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Adam Małysz: córka legendarnego skoczka zmieniła się nie do poznania

Minęło już blisko dwadzieścia lat, od kiedy eksplodowała “Małyszomania”. Występami skoczka z Wisły interesowali się wszyscy Polacy. Co tydzień zasiadali przed telewizorami, by oglądać, jak Adam Małysz walczy z Martinem Schmittem, Janne Ahonenem i innymi legendami skoków narciarskich.

Wcześniej żaden polski sportowiec nie cieszył się takim zainteresowaniem jak Adam Małysz. Młody sportowiec stał się bohaterem narodowym, a Polacy chcieli wiedzieć o nim wszystko. Szybko gwiazdami mediów stali się także członkowie jego rodziny.

W telewizji przy okazji niemal każdych zawodów pojawiała się małżonka Adama Małysza, Izabela. Polacy mieli okazję przyjrzeć się także córeczce popularnej pary, Karolinie. Dziewczynka od najmłodszych lat żyła w blasku fleszy.

Bliskich Adama Małysza mogliśmy na przestrzeni lat wiele razy oglądać podczas wywiadów, a także zawodów, które odbywały się m.in. w Zakopanem. Gdy “Orzeł z Wisły” zakończył karierę, o jego małżonce, a także córce słuch nieco zaginął. Dopiero w ostatnim czasie kibice mogli dowiedzieć się, co słychać u Karoliny Małysz.

Karolina Małysz ceni swoją prywatność i unika szumu medialnego

Wszystko dzięki mocy mediów społecznościowych, z których dzisiaj korzysta niemal każdy. Córka Adama Małysza jest ich aktywną użytkowniczką, a jej profil w serwisie Instagram śledzi kilkanaście tysięcy ludzi. Dzięki zamieszczonym tam treściom możemy zobaczyć, jak bardzo zmieniła się córka legendy polskiego sportu.

Karolina Małysz jest już dorosłą kobietą. Niedawno obchodziła 23 urodziny. Bardzo ceni sobie prywatność i nie szuka zainteresowania mediów. Stroni od wywiadów, ale kilka razy zrobiła wyjątek.

W rozmowie z WP SportoweFakty Karolina Małysz wyznała, że jest bardzo dumna ze swojego ojca. Z tego, jakim jest człowiekiem i tego, co udało mu się osiągnąć w trakcie kariery. O zawodowych planach córki Adama Małysza nie wiemy jednak wiele.

Karolina Małysz jest studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych. Jak możemy się przekonać z publikowanych przez nią zdjęć, ma wielki talent artystyczny, a jej pasją jest makijaż i charakteryzacja. 23-latka w kwietniu ubiegłego roku zaręczyła się i pozostaje w szczęśliwym związku.

Adam Małysz: córka

Adam Małysz: córka

Adam Małysz: córka

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News