Adam Małysz: córka
Instagram - @karolina_malysz
Autor Mateusz Dziubiński - 19 Listopada 2020

Pamiętacie córkę Adama Małysza? Ma już 23 lata, niewiarygodne, jak się zmieniła (FOTO)

Adam Małysz: córka legendarnego skoczka narciarskiego od najmłodszych lat cieszyła się ogromnym zainteresowaniem za sprawą sukcesów, jakie osiągał jej ojciec. Od zakończenia kariery “Orła z Wisły” minęło już kilka lat i o życiu Karoliny Małysz wiadomo naprawdę niewiele. Jak się okazuje, młoda kobieta zmieniła się nie do poznania i zebrała sporą rzeszę fanów, którzy śledzą jej publikacje w mediach społecznościowych.

Adam Małysz: córka legendarnego sportowca zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz jest już dorosłą kobietą i cieszy się sporą popularnością w internecie. Córka jednego z największych polskich sportowców zachwyca Polaków m.in. swoim talentem.

Adam Małysz mocno o koronawirusie. Powiedział, co trzeba zrobić z wszystkimi, co nie wierząAdam Małysz mocno o koronawirusie. Powiedział, co trzeba zrobić z wszystkimi, co nie wierząCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Właśnie dotarła do nas tragiczna informacja. Nie żyje polski mistrz świata, był lokalną legendą sportu
  2. Uwielbiana aktorka z „Rancza” przeżywa ciężkie chwile: „Przede mną bolesna i ciężka droga”. Aktorka wraca do pełnej sprawności po złamaniu ręki
  3. Media dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem Bońkiem


Adam Małysz: córka legendarnego skoczka zmieniła się nie do poznania

Minęło już blisko dwadzieścia lat, od kiedy eksplodowała “Małyszomania”. Występami skoczka z Wisły interesowali się wszyscy Polacy. Co tydzień zasiadali przed telewizorami, by oglądać, jak Adam Małysz walczy z Martinem Schmittem, Janne Ahonenem i innymi legendami skoków narciarskich.

Wcześniej żaden polski sportowiec nie cieszył się takim zainteresowaniem jak Adam Małysz. Młody sportowiec stał się bohaterem narodowym, a Polacy chcieli wiedzieć o nim wszystko. Szybko gwiazdami mediów stali się także członkowie jego rodziny.

W telewizji przy okazji niemal każdych zawodów pojawiała się małżonka Adama Małysza, Izabela. Polacy mieli okazję przyjrzeć się także córeczce popularnej pary, Karolinie. Dziewczynka od najmłodszych lat żyła w blasku fleszy.

Bliskich Adama Małysza mogliśmy na przestrzeni lat wiele razy oglądać podczas wywiadów, a także zawodów, które odbywały się m.in. w Zakopanem. Gdy “Orzeł z Wisły” zakończył karierę, o jego małżonce, a także córce słuch nieco zaginął. Dopiero w ostatnim czasie kibice mogli dowiedzieć się, co słychać u Karoliny Małysz.

Media dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem BońkiemMedia dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem BońkiemCzytaj dalej

Karolina Małysz ceni swoją prywatność i unika szumu medialnego

Wszystko dzięki mocy mediów społecznościowych, z których dzisiaj korzysta niemal każdy. Córka Adama Małysza jest ich aktywną użytkowniczką, a jej profil w serwisie Instagram śledzi kilkanaście tysięcy ludzi. Dzięki zamieszczonym tam treściom możemy zobaczyć, jak bardzo zmieniła się córka legendy polskiego sportu.

Karolina Małysz jest już dorosłą kobietą. Niedawno obchodziła 23 urodziny. Bardzo ceni sobie prywatność i nie szuka zainteresowania mediów. Stroni od wywiadów, ale kilka razy zrobiła wyjątek.

W rozmowie z WP SportoweFakty Karolina Małysz wyznała, że jest bardzo dumna ze swojego ojca. Z tego, jakim jest człowiekiem i tego, co udało mu się osiągnąć w trakcie kariery. O zawodowych planach córki Adama Małysza nie wiemy jednak wiele.

Karolina Małysz jest studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych. Jak możemy się przekonać z publikowanych przez nią zdjęć, ma wielki talent artystyczny, a jej pasją jest makijaż i charakteryzacja. 23-latka w kwietniu ubiegłego roku zaręczyła się i pozostaje w szczęśliwym związku.

Adam Małysz: córka

Adam Małysz: córka

Adam Małysz: córka

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Najpopularniejsze gry na PlayStation przecenione z okazji Czarnego Piątku. Gracze rzucili się na zakupy
  2. Wpadka w programie "Jeden z dziesięciu" przejdzie do historii. Rozbrajająca odpowiedź uczestnika, jest wideo
  3. Właśnie dotarła do nas tragiczna informacja. Nie żyje polski mistrz świata, był lokalną legendą sportu
  4. Media dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem Bońkiem
  5. Robert Lewandowski ujawnił przed kamerami, dlaczego Brzęczek zdjął go z boiska. Prawda wyszła na jaw, wszystko było zaplanowane
  6. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  7. Niewiarygodny pościg policji za pijanym rolnikiem. Pole, las i szalony zwrot akcji

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News