Alessandro Del Piero Szpital
KAT / Splash News/EAST NEWS
Autor Łukasz Kowalski - 18 Maja 2020

Alessandro Del Piero trafił do szpitala. Musiał przejść zabieg. Problemy zdrowotne legendarnego piłkarza

Alessandro Del Piero zmaga się z problemami zdrowotnymi. Piłkarz odczuwał tak silne bóle, że lekarze postanowili przeprowadzić pilny zabieg. Piłkarz o swoim pobycie w szpitalu poinformował kibiców za pomocą Instagrama. - Do tej pory nie mogę uwierzyć, jak takie maleństwo może sprawić tyle bólu - napisał pod zdjęciem ze szpitala.

Alessandro Del Piero jest jedną z największych legend Juventusu Turyn. Piłkarz od pięciu lat przebywa na sportowej emeryturze i prowadzi własny biznes. Były piłkarz opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie ze szpitala W Los Angeles, do którego trafił z ogromnym bólem. Po dokładnym przebadaniu byłego zawodnika lekarze postanowili przeprowadzić drobny zabieg.

Alessandro Del Piero wylądował w szpitalu

Del Piero trafił do placówki UCLA Medical Center, z powodu bólów, które towarzyszyły zawodnikowi od kilku dłuższego czasu. Lekarze po przebadaniu zawodnika stwierdzili, że zawodnik cierpi na kamicę nerkową i postanowili przeprowadzić drobny zabieg usunięcie kamienia nerkowego.

Del Piero pozostał w szpitalu, o czym poinformował kibiców za pomocą swojego konta na instagramie. - Do tej pory nie mogę uwierzyć, jak takie trzymilimetrowe maleństwo może sprawić tyle bólu - napisał pod zdjęciem, na którym ma założoną maseczkę, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w szpitalu w trakcie trwania epidemii koronawirusa.

Del Piero jest legendą Juventusu

Piłkarz był związany z Juventusem Turyn w latach 1993-2012. W tym czasie rozegrał w barwach "Starej Damy" 706 spotkań, w których strzelił 290 bramek, co czyni go najskuteczniejszym graczem w historii tego klubu. Z ekipą z Piemontu świętował sześć razy zdobyty tytuł Mistrza Włoch, w 1996 roku zdobył z tym klubem Ligę Mistrzów. Z reprezentacją Italii w 2006 roku na Mundialu w Niemczech zdobył Mistrzostwo Świata.

W 2012 roku odszedł z Juventusu Turyn i przeniósł się do australijskiego Sydney FC, później grał jeszcze w indyjskim Delhi Dynamos. Po zakończeniu kariery zaczął rozwijać swój biznes. Posiada m.in. dwie restauracje. Jedną w Mediolanie, a drugą w Los Angeles.

Alessandro Del Piero Szpital

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News