Anna Lewandowska
Facebook Anna Lewandowska
Autor Mateusz Dziubiński - 6 Listopada 2020

Majątek Roberta i Anny Lewandowskich został ujawniony. Kosmiczne pieniądze, kwota rzuca na ziemię

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to bezapelacyjnie najpopularniejsza para Polski. Piłkarz Bayernu Monachium bije kolejne rekordy na boisku, a jego małżonka sprawdza się w działalności biznesowej i wielu projektach własnego autorstwa. Jak się dowiedzieliśmy, małżeństwo Lewandowskich dzięki swojej pracy zarabia naprawdę kosmiczne pieniądze. 

Anna Lewandowska i jej małżonek Robert znaleźli się na ustach wszystkich Polaków, gdy na jaw wyszło, ile wart jest ich majątek. Z informacji opublikowanych przez “Wprost” dowiedzieliśmy się, że popularna para zarobiła ogromne pieniądze. Taką sumę wręcz trudno sobie wyobrazić.

Znamy wartość majątku Lewandowskich

Kilka miesięcy temu tygodnik “Wprost” przygotował już tradycyjnie zestawienie najbogatszych Polaków. Dzięki śledztwu dziennikarzy mogliśmy się przekonać, na którym miejscu plasuje się Robert Lewandowski i jego małżonka Anna. Jak się okazuje, majątek popularnego małżeństwa jest wyceniany na kosmiczną wręcz sumę.

Na liście stu najbogatszych Polaków małżeństwo Lewandowskich zostało sklasyfikowane na 80. miejscu. Choć może się wydawać, że to niska lokata, po spojrzeniu na kwotę, jaka widnieje przy nazwisku piłkarza i jego ukochanej, nie da się wyjść z podziwu.

Majątek Roberta i Anny Lewandowskich wyceniony został na 500 milionów złotych! Składają się na niego zarobki zawodnika Bayernu, ale to nie wszystko. Lewandowski otrzymuje kosmiczne pieniądze także z kontraktów reklamowych, a także prowadzonych przez siebie licznych biznesów.

Podobnie jest w przypadku Anny Lewandowskiej, która również prowadzi własną firmę. Oferuje catering dietetyczny, ale nie jest to jedyny projekt, w jaki angażuje się ukochana słynnego piłkarza. Anna Lewandowska jest także znaną osobistością medialną i reklamuje mnóstwo popularnych produktów.

Kwota, jaką do tej pory zgromadziło na swoim koncie małżeństwo Lewandowskich, może przyprawiać o zawrót głowy. Kwota ta będzie się stale powiększać, gdyż jak wspomnieliśmy, Lewandowscy mają talent do robienia interesów. Pozostaje pogratulować im sukcesu.

Źródło: "Wprost"