Polska Rosja bójka
Volleyball World
Autor - 13 Lipca 2019

Bijatyka po meczu Polski z Rosją. Zawodnikom puściły nerwy

Po meczu reprezentacji Polski z Rosją doszło do bijatyki, która miała miejsce jeszcze przy siatce. Zawodnikom totalnie puściły nerwy. Na szczęście udało się powstrzymać bijatykę przed eskalacją i skończyło się na groźnej przepychance,

Mecz pomiędzy Polską a Rosją zakończył się wynikiem 3:2 dla biało-czerwonych. Półfinał turnieju rozgrywany był na Uniwersjadzie w Neapolu. Konfrontacja Polaków z Rosjanami była niezwykle emocjonująca, a mecz zacięty. Finalnie to naszym zawodnikom udało się zwyciężyć, czego nie potrafili przyjąć z klasą siatkarze z Rosji.

Porażka w emocjonującym meczu spowodowała, że totalnie puściły im nerwy. Jeszcze przy siatce doszło do bijatyki między sportowcami. Sytuacja wyglądała bardzo groźnie, a na parkiecie czuć było nieczystą atmosferę agresji. Wszystko wydarzyło się bardzo szybko i być może doszłoby do poważnej bójki, gdyby nie fakt, że rozwścieczonych siatkarzy rozdzieliły sztaby szkoleniowe.

Niebezpieczna szarpanina została wywołana w większym stopniu przez Rosjan, którzy w trakcie meczu prowokowali Polaków. Jednym z nieeleganckich chwytów, które stosowali, były prowokacyjne tańce po zdobytych punktach. Nikt jednak nie spodziewał się, że po porażce puszczą im nerwy i dojdzie do szarpaniny.

Nagranie z bójki znajduje się w filmie poniżej w czasie około 2 godziny i 19 minuty.

Strona główna
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News